SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W KONCU!!!!!!!! nowy post :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
burg.. wiem ze mlody jestem hehe, ale uwierz ze z takim podejsciem trudno bedzie ci znalezc dobra laske

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
dobra Burg robisz sie nudny odwala Ci czy co masz laske a takie cos piszesz. nie byłabym zadowolona na jej miejscu.
Nie wklejałam tu fotek by komus zaimponowac czy co.. albo wygrac mIss Sfd jak to ktos powiedział, po prostu pare osób prosiło mnie o nowe fotki wiec sa, a ocene mojej osobowosci i wygladu zostawiam mojemu Misiowi.
Pozdrawiam



"Ubung macht den Meister"...
...aber Liebe macht den Konig!

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
ja jestem twoim misiem ale fajnie przytul mnie


Pit-Bull Gangland
...::-Zapaśnik::...

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Burg czy ty napewno jestes facetem??? Jeszcze nie widziałem zeby jakis chłop tak sie ślinił, ale wiecej juz nic nie bede pisał bo jeszcze mnie zbanuja
A ten avatar to na pewno twoja fotka?????? Bo jakos mi do niej nie pasujesz, mina jak u kryminała i ta chustka Nike na głowie, a teksty w postach.....hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2222746 moje gg, nie wierzysz pogadamy spotkamy sie i sie przekonasz, zdjecie robione za czasw szczeniackich tak jak ty teraz pracuje i podniecam sie innymi duperelami niz guwniarze tacy jak ja za czasów tego zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w czerwonym wygladasz za***scie taka panienka z zelazem by mi sie zdala

[][][]===MASODZIEJ===[][][]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Nie mam ochoty ani z toba gadac ani sie z toba spotykac ani**** wie czego jeszcze robic. I nie pucuj sie tak. Nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
bardzo ładne fotki
a tak wogóle to wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet,spełnienia wszystkich marzeń...
sog wędruje do Ciebie



كل واحد حيا

"Tam, gdzie jest nasza
niemoc, tam też jest siła. Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość. Tam, gdzie jest ciemność, tam także panuje światło... Jednak tylko wiara może nam o tym powiedzieć i jedynie nadzieja pozwala nam to usłyszeć."

zapraszam do aktualności


<-Gadu Gadu->
<<<-5012684->>>

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No no... nie powiem... sliczna to Ty jestes- to prawda... jedna jest taka slodka fotka... przy ktorej - wymiekam:) Brawo... gratuluje dla Twojego BOY'a ... ps. no i wszytskiego naj... z okazji swiatowego dnia KOZY (czyt. Kobiet) spelnienia jnajskrytszych marzen, zebys zawsze miala to czego pragniesz, szczesciwa w milosci, no i zebym zdal mature, zeby mi sie w zyciu ukladalo

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SG dla Spice za ładną twarz i nie tylko i dla Dark'a za pomoc koleżance z forum

sprawiedliwości stało się zadość SoGi rozdane ide spac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

młody z gitarką elektryczną:-D

Następny temat

maszAparatCyfrowy-wejdz!

WHEY premium