SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W KONCU!!!!!!!! nowy post :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
eeee dark to wszyscy beda golic włosy łonowe ???
Mnie sie irokez podoba ehhehehehe
Kto sie wybiera na STRONG MEN do Inowrocławia????

"All my pride is all I have"

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
Ja ku..a nie moge jechac raz ze daleko dla mnie,dwa to nie mam czasu za wiele.Bedzie to w telewizji ?


Pozdrawiam.

TEXT MIESIACA:
"To pan CHYTRY asi konstatoval po kure kde nabral 10 kg a potom 9,5spadnull.
Chachachacha.
To ale neni chyba testosteronu.......Chlapce az budes mat odcvicene tolko co ja tak potom mozes do toho vypravat.........Mam najradsej takych ako ty infrastellar 60 kilovych borcov co do vsetkeho pindaju a pritom tomu*****a rozumia........Ja nikomu ten testosteron nezakazujem ani neprikazujem ja som len napisal to co je uz davno odskusane........
Zatial pekny den"

___I am as cold as icE___
Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
Chodzilo mi o wlosy na glowie

A jesli mowily o wlosach lonowych to wole shawen punani ale irokez tez moez byc

A kiedy sa ci strongmeni??


"Braci sie nie traci te słowa mówią wszystko dlatego konsekwentnie trzymamy sie blisko w nie swoich sie nie wp*****lamy wlasne sprawy mam y o nie dbamy w tym kierunku podążamy.."
-== tak wyglądalem w lutym https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69046  teraz jestem większy ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdjecia GiT szczególnie to z hantelkiem,
zeby nie zapomniec jak wygladasz wydrukowałem sobie pare
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buehehhehehehehehhe ale siara Burg nie mowilbys chociaz publicznie przy czym bedziesz gruche walił

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
a gdzie sie podziewa Ola...juz dawno tu zaglądała...
Brian


Sandi

"Wszystko, co możemy uczynić, będzie wobec istniejących potrzeb zawsze tylko kroplą wobec oceanu, ale właśnie nasz czyn nadaje życiu jedyny sens, jakie życie może mieć i czyni je wartościowym."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nom nie ma Oli i nie ma... może już uschła pochłonięta tą nauką i już nie ma siły żeby komputer włączyć...hmmm ja w sumie tesh powinienem do matury zrezygnować z SFD Brrrr az na samą myśl ciraki mnie przechodzą...

Ps. Sandi Hehe...

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
Matura to pestka...
chociaz prawde powiedziawszy sama bałam sie jej...
ale naprawde niepotrzebnie, nawet na polskim zajomwalam 2 ławke a i tak bylo spox...troche ściągnełam reszte sama napisałam i 4 byla...
także wszyscy tegoroczni maturzysci będzie w porzadku trzeba tylko uwierzyć we własne możliwości...


Sandi

"Wszystko, co możemy uczynić, będzie wobec istniejących potrzeb zawsze tylko kroplą wobec oceanu, ale właśnie nasz czyn nadaje życiu jedyny sens, jakie życie może mieć i czyni je wartościowym."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciebie prosimy- WYSŁUCHAJ NAS PANIE!
Jak ja bym chcial zdac... Ale czy chciec znaczy móc?
Nie gadajmy juz o maturze bo mnie ciarki przechodza...

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak oblejesz......

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jeżeli ciebie uraziłem,obraziłem,wyzwałem możesz dać mi sG'a w innym wypadku nie dawaj!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

młody z gitarką elektryczną:-D

Następny temat

maszAparatCyfrowy-wejdz!

WHEY premium