SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W KONCU!!!!!!!! nowy post :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
Ola to super ze tak szybko uporalas sie z tym...


Sandi

"Wszystko, co możemy uczynić, będzie wobec istniejących potrzeb zawsze tylko kroplą wobec oceanu, ale właśnie nasz czyn nadaje życiu jedyny sens, jakie życie może mieć i czyni je wartościowym."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
heheheh
co do slonecznych dni to jestem za***iscie zadowolony ze slonca bo tego mi wlasnie brakowalo przez te zmine zimowe dni.

ps. kiedy wyniki próbnej??


-== GOD IS A D.J(KRISSBY)==-
-== tak wyglądam https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69046 ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buheheh lamusnko wiem ze miras nic nie mowil bo z nim gadalem,ale za to ciekawych rzeczy sie dowiedzialem o tobie...niezla beka

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!

Zmieniony przez - Duralas w dniu 2003-03-27 16:14:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ola i jak z tym Zoodiakiem idziemy w sobote??? W bydzi bede od 17 wiec widzimy sie 0 21 przed klubem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spice... heh ja zrobilem 1,5 w porywach do dwoch zadan My tesh mielismy za***iscie trudne zadania... ja nie jestem orłem z matmy i gadalem z orłami z mojej klasy to tez mowia ze lipa... Zreszta nam dali zadania na poziomie rozszerzonym bo ja jestem profil mat-inf-fiz... Po**** ja taki profilo wybieralem... jak se pomysle ze w podstawowce bylem najlepszy z matmy w szkole to az mnie siur trafia ze zlosci ze przez ten ogolniaki tak se odpuscilem z nauka

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
No Dural ładną pogadankę masz z koleżanką. Trochę. Ale widać masz powód. Trzymaj się brachu i nie daj się (pomimo, że nie wiem o co chodzi i nawet nie wnikam). Łap soga na podbudowe.

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się ją dzieli.
I właśnie tego wszystkim tu obecnym życzę!

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ola i znowu wylaczasz tel... Bedziesz z Krzychem z sobote?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Veter lapaj soga tez widzialem sie z hilerem ostatnio i KOWAL z francji wrocil uuu sapdlo mu konkretnie ale psycha w normie zryta eheheh jaja jak berety sa z nim

Veter jak tam spadki po sesji??U mnie byly ale sie podkrecilem ostro do 43 to po treningu do wakacji jak za***ie jeszcze cykl na tesciu i prinabolanie

Mam nadziej ze sie jakos spotkamy w PIECZYSKACH???

BuRg w ZOodiaku hmm bardzo interesujace[do zobaczenia oby]

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
Artur spoznimy sie ... 22 pasuje???
a nie odbieram tel bo go sprzedałam... dzis mam juz nastepny

"All my pride is all I have"

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WoW nie ma to jak mrugajacy Dural jazda!!!Napieramy do Bravo siegodnia z riebjata hehe

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

młody z gitarką elektryczną:-D

Następny temat

maszAparatCyfrowy-wejdz!

WHEY premium