SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W KONCU!!!!!!!! nowy post :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
brian jakby laska Ci wywineła taki "teatrzyk" to kazda inna nagle zaczeła by Ci sie wydawac idealna, madrzejsza i na dodatek 100000razy piękniejsza, wiem to- psycholgia wkradła sie ostatnio w moje zycie

"Ubung macht den Meister"...
...aber Liebe macht den Konig!

obejrzyj sobie nowe zdjecia https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=72856 

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
jeszcze prae sogów i bede specjalista


Skąd sie biora kobiety?
-Na początku Bóg stworzył mężczyzne i coś nie wyszło, wiec swtorzył kobiete by ulepszyc swoje dzieło
obejrzyj sobie nowe zdjecia https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=72856 

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1098
Widzisz Spice jaką mam pomoc domową hehe Dzięki za SOG-a

Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem, jakie pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy

One Kozie Death!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro znaja juz podstawy, moze czas wprowadzic ich w faze druga: pranie, prasowanie, sprzatanie, zmywanie ...
Pozniej smol biznesik rozkrecimy Juz widze te reklamy: Profesjonalni wysysacze brudu i certyfikowani obieracze kartofli ugotuja i wysprzataja w kazdej dziurze (jak myslicie o tym samym co ja to jestescie zboczeni )

--
Nie jestem nikim, bo nikt nie jest doskonaly :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1098


Spice pozwole sobie umieścić jeszcze jedno zdjęcie z ziemniakami
Jezeli bedziesz zła to możesz mnie skopać ( nie oddam )

Jadą jadą pyrki dla mnie na obiad Zwróćcie uwagę jak Szwonder (ten po prawej ) szybko macha nożem, aż się zdjęcie w tym miejscu trochę zamazało hehe. Specjaliści.


Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem, jakie pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy

One Kozie Death!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, no stary, zakladamy firme, nie ma bata !! Jak bedziemy chcieli kredyt z banku na rozpoczecie dzialalnosci, po obejrzeniu tych fot przedstawiciele ww instytucji dadza nam nieoprocentowany i nie beda nawet wymagali biznes planu. Zawsze o tym mazylem !! P.P.U.H. "PotatoHeadz"
SG za inspiracje wzbogacenia sie polecial w trybie pilnym

--
Nie jestem nikim, bo nikt nie jest doskonaly :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1098
Ok ide spać. Nic się juz nie dzieje.ALe jak sobie pomyśle ze mam jescze ścielić łożko to najchętniej bym się położył na ziemi.( tylko pewnie by było troche nie wygodnie heh) Cya. Do dzisiaj.

Kiedy ludzie stają się naprawdę źli, jedynym uczuciem, jakie pozostaje, jest radość z cudzej krzywdy

One Kozie Death!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
Ola widze zmieniony avatarek...
a co do psów powiem krótko nie ma to jak owczarek niemiecki...


Sandi

"Przyjmuj każdego takim, jakim jest. Każdy ma wady, nawet najlepszy. Jesteśmy tylko ludźmi - nie aniołami." C. Flaischlen

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Olu czy chcesz zeby tu zaczela sie bardzo ostra jazda???Tak...

Jak nie to mnie ****a nie prowokuj

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo ostatnio nie jestem w nastroru...a ty jak zwykle łowczyni sogow ''jeszcze kilka i bede spec..''buehehhehe

Duzo si enie pomylilem co do ciebie
mjb sog za ten text z miloscia

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

młody z gitarką elektryczną:-D

Następny temat

maszAparatCyfrowy-wejdz!

WHEY premium