SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W KONCU!!!!!!!! nowy post :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Burg- buuuuuuehehehehehehehheheeehhehehehehehehhehe
Szczerze- to ja bym wolal nie miec wogole tych cyckow
Tlenione sa fajne... takie glupie i nadajace sie tylko na smar do czołgu albo do pchania karuzeli

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mjb w avatarku to twoja dupa?


tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomazzo, a co podoba Ci sie? Hehehe, moja moja tylko musiala byc troche ocenzurowana...

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BurG zapraszaelm ciebie kmiocie na strzaly do mnie podalem adres i wszystko ale jakos si enie zjawiles leszczyno wiec nie sap pajacyku wiesz gdzie mnie szukac ponawiam zaproszenie czy moze te twoje cycuszki sa za mizerne i brak w nich sily???

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
rzeczywiscie jakies dziwne te cycki


-== GOD IS A D.J(KRISSBY)==-
-== tak wyglądam https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69046 ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
ooo znowu jakaś słaba dyskusja...może zmienicie temat rozmów...


Sandi

"Przyjmuj każdego takim, jakim jest. Każdy ma wady, nawet najlepszy. Jesteśmy tylko ludźmi - nie aniołami."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sandi to zaproponuj cos ciekawego Post podupada... czas zaczac go ratowac...

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
hmmm gdyby tu była autorka postu to można z nią prowadzić jakąś dyskusję, bo ja nie byłabym zadowolona gdyby w moim poście rozpowrzechniały się takie bzdury...chodzi mi o negatywną ocenę czyjegoś wyglądu...

Sandi

"Przyjmuj każdego takim, jakim jest. Każdy ma wady, nawet najlepszy. Jesteśmy tylko ludźmi - nie aniołami."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
aJJJJJJJJJJJJJJ

Racja cos Wlascicielki postu nie widac tu zbyt czesto


-== GOD IS A D.J(KRISSBY)==-
-== tak wyglądam https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69046 ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo musi sie uczyc !!!!

tomazzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

młody z gitarką elektryczną:-D

Następny temat

maszAparatCyfrowy-wejdz!

WHEY premium