SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W KONCU!!!!!!!! nowy post :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
mialem ci dac soga ale juz nie wszedl
chyba za duzo sie obdarowalismy w starym poscie spice

-== Property of The International Muscle ==-
-== Bodybuilding - Jedyne co mi z zyciu wychodzi ==-
-== tak wyglądam https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69046 ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ola jak tam przygotowania do probnej?
darkwedder bede w piatek w Komexie i mam nadzieje zy wyciagne tez TE mała zŁoŚnIcE- Spicy tylko mi jej "malutki" chłopak pozwoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
elo Burg
W comexie bede
a co do wyciągania Spice to moze ci sie uda bo ja probowalem ale mi sie nie udalo

-== Property of The International Muscle ==-
-== Bodybuilding - Jedyne co mi z zyciu wychodzi ==-
-== tak wyglądam https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69046 ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrobi mi na zlosc i nie pojdzie, darkwedder to pewnie sie spotkamy
mbj-brian Sog za przerobienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sandi... nie wiedzialem ze masz takiego psa Powaznie, przysiegam na siwe wlosy mojej sasiadki... Owczarek Niemiecki to moje wielkie marzenie... chcialbym miec tego pieska i kiedys bede mial za wszelka cene... moje marzenie to taki po szkoleniu... Wilczury sa sliczne szczegolnie takie z dluga sierscia, no i sa wierne, mądre i potrafią bronić właściciela... poprostu idealny przyjaciel człowieka... wymagania jak wymagania... jeszcze zalezy czego dotycza Dark- nom, w starym poscie sie SOG'i sypaly...Sandi a jak masz na imie Znajac zycie nie powiesz?

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
masz racje Marcin nie powiem jak mam na imię...
a co do psa to juz dawno wiedziałam że owczarki niemieckie to najlepsze z psów, a jeśli chodzi o te z długą sierścią to tzw. owczarki alzackie i są prześliczne...

Sandi

"Przyjmuj każdego takim, jakim jest. Każdy ma wady, nawet najlepszy. Jesteśmy tylko ludźmi - nie aniołami." C. Flaischlen

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
looz Burg ale nawet jak sie spotkamy to i tak sie nie poznamy poza tym pewnie nie bedziesz tam "na sucho" co tez nie sprzyja rozmowie

-== Property of The International Muscle ==-
-== Bodybuilding - Jedyne co mi z zyciu wychodzi ==-
-== tak wyglądam https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69046 ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sandi... buuuuuuuuuuu Ale Ty jestes tajemnicza
http://www.psiaki.pl/rasy/rasa_info.php?ID=137 
Nie wiedzialem o tej nazwie... owczarek alzacki...hmmm mało jeszcze wiem
Jest wiele pieknych psów... a jeszcze wiecej inteligetnych i wiernych... np. GOLDEN RETRIEVER, miałem kiedys taki plakat szczeniaka tej rasy... dosłownie cudo


Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1098
Mam Adi fotki. Moz bym wkleił jedno na tym poście jak obierasz ze Szwonderem ziemniaki u mnie w chacie . Czekam na zgode od właścicielki postu.

Pozdrawiam.CORTINO.

One Kozie Death!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
cortino tu nie wklejaj



-== Property of The International Muscle ==-
-== Bodybuilding - Jedyne co mi z zyciu wychodzi ==-
-== tak wyglądam https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69046 ==-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

młody z gitarką elektryczną:-D

Następny temat

maszAparatCyfrowy-wejdz!

forma lato