SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W KONCU!!!!!!!! nowy post :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
hihi Tomek prawie zgadłeś, tylko te psy są trochę większe...


Sandi

"Przyjmuj każdego takim, jakim jest. Każdy ma wady, nawet najlepszy. Jesteśmy tylko ludźmi - nie aniołami." C. Flaischlen

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Brian, ja tylko w pewnym punkcie tego posta poczyłem zażenowanie po przeczytaniu teksty o tym że dziewczyny powinny brać przykład ze Spice jak powinno sie wygladać - przyznasz że taka wazelina jest żalosna i wyjatkowo sztuczna

-Czy przewozi pan ze sobą szwajcarska walutę?
-Nie! Tylko Zegarki...Nie! Zaraz! Jeden zegarek! Z kalkulatorem...
-Doprawdy?
-Tak, przeliczałem na nim kurs walut aż przestał odliczać czas...
-zgrabnie powiedziane...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja main Firer no raczej Kruszku

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nie jestem rasinimistą! Ale! Und, to jest wielkie ale! Ja z narodowej partii szwabolistycznej wierzę żę! Uberleyben! Must ge schtammen! Zeinreich der podstępnyś Dural i Brian!

-Czy przewozi pan ze sobą szwajcarska walutę?
-Nie! Tylko Zegarki...Nie! Zaraz! Jeden zegarek! Z kalkulatorem...
-Doprawdy?
-Tak, przeliczałem na nim kurs walut aż przestał odliczać czas...
-zgrabnie powiedziane...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
Kruszek Sog, dzieki za te wypowiedz bo to co ktos napisał z tym przykładem troche mnie zmieszało a zreszta zrobiło mi sie głupio,
nie chciałam tu wklejac fotek by mnie ktos oceniał, tylko pare osób prosiło mnie o aktualne fotki i nic wiecej. Uwazam ze jedynie ocenic kobiete moze jej Partner zyciowy...


"Ubung macht den Meister"...
...aber Liebe macht den Konig!

obejrzyj sobie nowe zdjecia https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=72856 

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Właśnie, miarą atrakcyjności nie jest tylko i wyłącznie powierzchownośc choć jest ona impulsem który wywołuje zainteresowanie drugą osobą - jej duszą, charakterem, osobowością a tutaj od kilkunastu stron można przeczytać zachwyty tylko nad twoim zgrabnym ciałem - czyli wszystko kręci sie cały czas wokól powierzchownosci i na jej podstawie wystawia się tu oceny. Przecież to mija sie z celem, żeby poznać druga osobę trzeba zajżeć znacznie głebiej, a oni spogladają tylko na fotografię.

-Czy przewozi pan ze sobą szwajcarska walutę?
-Nie! Tylko Zegarki...Nie! Zaraz! Jeden zegarek! Z kalkulatorem...
-Doprawdy?
-Tak, przeliczałem na nim kurs walut aż przestał odliczać czas...
-zgrabnie powiedziane...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1098


hehehe

Myjcie się, dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny.

One Kozie Death!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ble ble ble tak tak Olu...

Heeheheheheh no chlopaki co zrobiliscie ze za kare pyrki skrobaliscie???

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kruchy ale dales wyklad zamotalem sie po pierwszym zdaniu a co tam wyzej w innym nieznanym mi jezyku napisales bo kali nie znać tego jazyka[ale znać ruski i anglijski jazyk]

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sandi- hmmm ja lubie jeszcze Shar Pei- sliczne i przedziwne... No i oczywiscie moim drugim psem bedzie Siberian Husky... podobaja mi sie jeszce boksery i bernardyny...
Kruszek - mozesz przetlumaczyc to co napisales? Hehehe
W sumie to masz racje, z tym o dziewczynach ktore mialy by wygladac jak Spice to juz bylo przegiecie... zwracam honor ktorego raczej nie odebralem Pozdrawiam...
Burg dziwnie wyglada na tej fotce... te cycki jakies kobiece... powaznie

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

młody z gitarką elektryczną:-D

Następny temat

maszAparatCyfrowy-wejdz!

WHEY premium