SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W KONCU!!!!!!!! nowy post :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22018
niech no tylko ropa podrozeje to sie wqrfie na maxa bo nie mam zamiaru placic drozej za jajka i za kurczaki przez to ze paliwo drozsze i koszty transpotu wieksze


-== GOD IS A D.J(KRISSBY)==-
-== tak wyglądam https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69046 ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
qfa w TV wojna, w radiu wojna, na SFD wojna. Pogielo was ?? Wojna jest i trudno, nie nasza wina, ze Bush we wlasnym buszu nie potrafi zaprowadzic porzadku. Ja dalej pamietam, ze Bin Laden im zwial, a polowa ludzkosci juz nie, bo teraz najwazniejszy jest Irak, Saddam itd. Wcale sie nie zdziwie jak za jakis czas okaze sie, ze to Saddam jest odpowiedzialny za atak na World Trade Centre, a Bin Laden (zeby nie bylo,ze popelnili taki blad) dzialal na jego zlecenie. 2 pieczenie na jednym ogniu.
Gospodarka USA po 11.wrzesnia zaczela sie zalamywac, a najlepszym wyjsciem z takiej sytuacji jest wojna (ponowna wiara w sile narodu, praca w przemysle zbrojeniowym, zyski z irackiej ropy itd, itp). Szkoda tylko, ze na checi unikniecia kryzysu w USA ucierpi tyle ludzi na calym swiecie (ewentualny atak bronia biologiczna, chemiczna, wzrost cen ropy, tym samym benzyny itd).
Wojna to jeden wielki syf, wiec po co o tym pisac ? Znam wiele innych ciekawszych tematow niz ww.
Peace my Brothers and Sisters

--
Nie jestem nikim, bo nikt nie jest doskonaly :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
racja nie róbmy tu bałaganu tym bardziej że to post Oli a na temat wojny można się wypowiadać w innych postach...


Sandi

"Przyjmuj każdego takim, jakim jest. Każdy ma wady, nawet najlepszy. Jesteśmy tylko ludźmi - nie aniołami."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bravo Sandi! SoG !

--
Nie jestem nikim, bo nikt nie jest doskonaly :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
W Szatni sa chyba az dwa topiki o bąbardowaniu

Pozdrawiam.

TEXT MIESIACA:
"Miałem w ręku tablety antykoncepcyjne,podobno laski strasznie po nich tyja,czytałem skład to jest tam dużo hormonów,mozescie to brali?"
TEXT MIESIACA 2:
"prosze napiscie mi czy białko jest sterydem bo pewnien pajac wlasnie wmawia mi ze to steryd"

___I am as cold as icE___
Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2276
witam po małej przerwie, wcale nie jest miło czytac mojego posta
z zaistaniała sytuacja wcale mi nie do smiechu, nie wiem jak innych ale mnie wojna przerasta i tylko na mała chwilke zapominam o tym co sie dzieje, na dodatek teraz kiedy zdobyłam to co pragnełam i teraz mam to stracic o nie tak łatwo sie nie poddam
na dodatek wtorek i sroda próbna matura nic tylko sie cieszyc

Skąd sie biora kobiety?
-Na początku Bóg stworzył mężczyzne i coś nie wyszło, wiec swtorzył kobiete by ulepszyc swoje dzieło
obejrzyj sobie nowe zdjecia https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=72856 

"actions speak louder than words!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
dzieki Exx...


Sandi

"Przyjmuj każdego takim, jakim jest. Każdy ma wady, nawet najlepszy. Jesteśmy tylko ludźmi - nie aniołami."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spices bedzie ok1!

tomazzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11751
Ola zapomnialam Cie powitac...aha i bede trzymała kciuki na próbnej...przebrnij przez to bezstresowo...


Sandi

"Przyjmuj każdego takim, jakim jest. Każdy ma wady, nawet najlepszy. Jesteśmy tylko ludźmi - nie aniołami."

Sandi

"Carum est, quod rarum est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


tak!!!

tomazzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

młody z gitarką elektryczną:-D

Następny temat

maszAparatCyfrowy-wejdz!

WHEY premium