SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitalij Klitschko vs Shannon Briggs

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42752

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
I tu się z Cezi'm zgadzam przy czym dopiszę ,że Povetkin nie ma żadnych argumentów "za", zbierał od Chambersa a przy nawet "dzisiejszym" refleksie Vita który dalej jest naprawdę mega to Povetkin leży i kwiczy. A co do Solisa - no szansę teoretycznie ma każdy w praktyce wychodzi kto miał większe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Konkretnie chodziło mi o nazwanie BIG GEORG'A "tępakiem".

Adamek hmm gdyby był 10cm wyzszy i z 10kg ciezszy to moze, On jest idealny na CW ale za kasa ( nie dziwie sie mu ) poszedł do HW.
Poprostu warunki fizyczne nie na Wita/Władka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Jak dla mnie Solis nie da rady z Vitkiem. Pomijam fakt, że do tej walki pewnie nie dojdzie.


"Adamek hmm gdyby był 10cm wyzszy i z 10kg ciezszy to moze, On jest idealny na CW ale za kasa ( nie dziwie sie mu ) poszedł do HW.
Poprostu warunki fizyczne nie na Wita/Władka."

Lepiej bym tego nie ujął

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2010-10-17 01:26:37

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 844
don king tez mowil jak wiekszosc z was teraz,ze adamek ma dwie szanse wygrania z cuninghamem mierna i zadna.Poczekamy na adamka.Juz tak go nie krytykujcie bo koles idzie pomalu w swoim kierunku do przodu a kliczki niestety juz w przeciwnym.Adamek bedzie mistrzem swiata przed koncem swiata w 2012.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
No właśnie cos sie ruszyło i ma byc eliminator juz na bank SOlis vs Austin...

Co do praktyki i teorii...

Adamek strasznie mnie zraził Grantem...Bo dla mnie Grant to jednak nizej nawet od Briggsa...

Co do Solisa...Tylko jeśli chłop się odchudzi i te wlaki Vita nie okażą sie przyoadkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Dobra może się nie do końca dobrze, z szacunkiem wyraziłem, ale prawda jest taka, że Foreman polegał tylko i WYŁĄCZNIE na ogromnej sile fizycznej i potężnym ciosie, no i może jeszcze na zasięgu rąk i jeżeli dla Ciebie jest to mistrz taktyki, chłodnej kalkulacji, analizowania na bieżąco co się dzieje w ringu, to nic tylko pogratulować wiedzy, znajomości boksu w HW.

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Wiesz Cezi ja staram się nie patrzeć na Briggsa czy Sosnę a nawet Lewisa i jak Ich pokonał (lub nie ), tylko co zaprezentował i jak walczył.
Sośnie dał dystans, nie uwazam że to były fory. Vito uznał że przeciwnik nie jest mocny (staąd skrócony obóz) ale na ringu podszedł już poważnie. Dał mu się wystrzelać, wyczuł Go, spokojnie rozkruszył i dokończył, ale nic na siłę. Spokojnie wszystko odmierzone, obliczone, rozpoznane i wykonane.
To samo z Briggsem. Wyższe tempo (taktycznie) cały czas uwaga na prawą rękę, cały czas kontrola prawej ręki, systematyczne rozstrzelanie obrony i głowy Briggsa, kontrolowanie walki lewą ręką, mimo iż Briggs był słaby na tle Vita, Vito ani chwili nie stracił czujności i kontroli. Nie było prawego w stylu Foremana.
A widać było że Briggs polował do końca. Co prawda ze szcżęką Vita mógłby nie dać spodziewanego rezultatu, ale widać było że ten cały czas wie co Briggs robi.
Briggs może i bum, ale bum na tle Vita. Nie wiem czy Sosnowski by sobie z Briggsem powalczył.
Wielka determinacja, cały czas próba realizacji taktyki wygrania przez nokaut.
Jak dla mnie Vito jest teraz bardziej rozwinięty niż z Lewisem, szybszy, precyzyjniejszy, bardziej "widzi" przeciwnika. Na każdego przeciwnika ma przygotowaną taktykę.
Lubię bardzo Vita, ale staram się obiektywnie ( no, w miarę )ocenić co widziałem.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 844
Adamek strasznie mnie zraził Grantem...Bo dla mnie Grant to jednak nizej nawet od Briggsa...

a mnie zrazil jak walczyl z gunn'em a jak walczyl z banksem ;)albo z caninghamem.Z grantem pokazal jedno adamek,dobrze sie rusza,brakuje wykonczenia,czysto prawy prosty z kontry,wytrzymal to,kliczko mu nie zagrozi.Adamek wie jak walczyc.Zreszta kliczko i adamek maja podobny styl/taktyke walki,tylko kazdy inaczej atakuje-rozumiecie ? brdzie cikawie ale mistrzem bedzie Polak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Nie no , nie rozumiem Cię jednak Cezi. Adamek zracił Cię Grantem, a Solis Longiem nie:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
"Dobra może się nie do końca dobrze, z szacunkiem wyraziłem, ale prawda jest taka, że Foreman polegał tylko i WYŁĄCZNIE na ogromnej sile fizycznej i potężnym ciosie, no i może jeszcze na zasięgu rąk" no i git w 100% sie zgadzam!!!! Tylko czy to jest równoważność bycia tępakiem? Korzystał z tego co miał a miał rakiete w łapie. Po co miał kombinowac jak wiedział ze 1 pyerdolnieciem rozwala łeb przeciwnikowi?
Adamek nie ma mocnego ciosu wiec bazuje na szybkości i taktyce ( dla mnie wręcz swietny taktyk).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimpiada Sztuk Walki PEKIN 2010 TV??

Następny temat

Ninjutsu, szukam szkoły

forma lato