SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitalij Klitschko vs Shannon Briggs

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42476

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Cezi, wytłumacz mi jak to możliwe że Solis, który męczył sie z Longiem pokona Vita?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Vito narzucił tempo, bo nie ma siły żeby Briggs kondycyjnie wyrobił z wagą 119 kg. Może jakby tyle ważył przez ostatnie 3 lata, cały czas trenował i toczył walki, wtedy tak, Ale Ananas odgólnie znany jest ze słabszej kondycji, a jak zbijał w sumie wagę ze 150u kg...
Vito chciał go wymęczyć, i udało mu się.
Może i Briggs to cienki rywal, ale wniósł na ring atmosferę zagrożenia. Cały czas polował na mocny strzał prawą ręką, próbował. Wykazał ogromną determinację, miał w sumie nawet niezłą taktykę, nie zaszarżował na początku, próbował to rozegrać taktycznie. Był dużo gorszy, niewiele pokazał, ale był groźny do ostatniej rundy.
I dlatego fajnie mi się to oglądało

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Nie napisalem,ze nie sadzał po jednym....Ale,ze sadzał w większości kumulacją ciosów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
mnie dziwi to,że vito ma szanse nokautować a tego nie wykorzystuje

dla mnie on najlepiej zaprezentował się z lennoxem pomimo tego że przegrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Tyle ze Liston i Foreman walili CEPAMI !!!! SIERPY !!!
I zanim walneli to zbierali po kilka ciosow jak ktos do nich dochodzil !!! A Vitalij walczy zachowawczo !!! Zeby dostac jak najmniej !! Tez moglby stac i czekac az ten bedzie wchodzil i walic cepami ale po co ? Skoro ma swietny refleks cofa sie do tylu i lewy lewy lewy i prawy mlot. Cezi ogladalem walki solisa i oprucz szybkich rak to nie ma nic przy czym nikt go dobrze nie sprawdzil. Czekam na ta walke i co wtedy powiesz jak tlusty Solis zaliczy KO albo w ogóle nie podejmie walki. Haye tak jak mowisz nic nie zrobi, lewy prosty go kontroluje non toper .. Jeden zly ruch i prawy .. Przypominam ,że Foreman jako komentator po walce z Lewisem i w wielu entrance mówi o lewej rece Vitalia [ ze najlepsza w historii - ale mistrzowie zawsze sobie slodza ] , oraz o niebywale silnych ciosach "rzucanych" przed siebie !!! To nie sierp CEZII !!!!!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Dremor Long,,to nie Vito...

Solis,to counter puncher,ma mega szybkie łapy,a z takimi ma Vito problemy...

W każdym bądź razie mówiłem,że Briggs to bum,ze bedzie łomot...Sorry,ale jakby Briggs trafił to i tak Vito ma szczenę moim zdaniem LEPSZĄ od Lennoxa który cos przyjął od Briggsa...

Serious1 no tak to jak moze mieć najlepszy cios bokser,który walczy takim stylem ? Acha ma cios,ale nie chce go wykorzystać ?






Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-10-17 00:57:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1217
Powiem tak: kolejny raz kompletny mismatch. Walka powinna była zostać przerwana w 9 - 10 rundzie. Nie wiem czemu sendzia i corner pozwolili by to widowisko trwało aż 12 rund. Briggs przyjął bardzo dużą ilość bardzo silnych ciosów. Czekam na to aż Klitschko pojedzie do USA zawalczyć z kimś z górnej półki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Panowie ostatni rywale Vita...

Briggs 5

Sosnowski 6

Johnson 6

Arreola 6


Jak to sie ma do Povetkina 7,Solisa 8 i Haye'a 7 ? Tyle,ze mamy gejowe czasy i nikt nie ma jaj jak Briggs chociażby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
"Dokładnie,ale nie myle się...

Bo widzialem walki i sorry....Włado,Foreman,Lennox sadzili pojedyńczymi ciosami,a Vito nie"

Nie napisales ?
Nienawiść Cię zaślepia :) Zapominasz co piszesz :) Hehe Ceziii
Problemy ma ale trzeba wejsc w pol dystans a tam prawa reka czeka poza tym doswiadczenie robi swoje a Solis nie ma szybki dlugich lap ktore szybko prostuje tylko takie sierpy doskoki dorzuty nie wiem jak to okreslic, a na takie Vito sie odchyla.

Co fakt to fakt Briggs to bum ! I wynik byl z gory znany ale tempo walki mi sie podobalo i cala walka tez :) Brak mi tylko bylo K.O.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Zgadzam się z Serious1, poza tym Foreman to straszny tępak przy Vitalim, Witalij jest znacznie bardziej inteligentny, zależy mu na zdrowiu, nie chce zostać wrakiem jak wielu innych bokserów wagi ciężkiej, stąd też trochę zachowawczy styl walki, co by nie mówić dla mnie Vito to absolutnie top10 wszechczasów, a może nawet top5 i tyle w temacie.

Pacjent17

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimpiada Sztuk Walki PEKIN 2010 TV??

Następny temat

Ninjutsu, szukam szkoły

WHEY premium