SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitalij Klitschko vs Shannon Briggs

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42466

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Nudne te walki Kliczków jak flaki z olejem. Rutyniarze, rzygać mi się chce jak widzę te ich "bójki". Briggs to już w ogóle nie wiem po co tam wyszedł. Walka jednostronna i powinna zostać przerwana bo i po co taka kontynuować. Tylko dla kasy bo sportu w tym nie widzę.

Jedynie Lenos Lewis mógł coś Kliczkom zrobić i zrobił. To był czasy. Teraz to HW jest nudne i mało emocjonujące.

Co do Adamka to bardzo go lubię, dobry bokser, ale nie na ciężką wagę. Gości z niższej półki obije, grubasów jak Arreola też, ale szybszego, wyższego rywala niezbyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Akurat Foreman to gościu z jednym najbardziej przemyślanych styli pod własne możliwości i atuty. Nie był szachistą na ringu, ale był szachistą kiedy zrozumiał co ma mocnego i ustawił wszystko żeby to najlepiej wykorzystywać, i sporo pracy w to włożył.
Więc bez wycieczek do Georga, Mojego Idola

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-10-17 01:38:36

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
"Akurat Foreman to gościu z jednym najbardziej przemyślanych styli pod własne możliwości i atuty. Nie był szachistą na ringu, ale był szachistą kiedy zrozumiał co ma mocnego i ustawił wszystko żeby to najlepiej wykorzystywać, i sporo pracy w to włożył."

Własnie o tym pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Dremor...

Co do Adamek vs Grant i Solis vs Long...

Spójrz na warunki Adamka i Solisa...

Co do tych walk...Dla mnie akurat Solis będzie niewygodny dla Vicia...Mimo tej walki z Longiem...

Co nie zmienia faktu,że dla mnie ma największe szanse z pozostałych i nic więcej...

Tak Tygrum Briggs bum,ale rzadko kto w dzisiejszej HW by go tak obił...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Dobra jest tak Panowie. Patryk do spania .. :P
A wy mi tu nie wyjeżdżajcie o ADAMKU , zgodni jesteśmy co do tego ,że nie ma szans co pokazał w walce z Grantem i "gdyby" był 10kg cięższy i 10cm wyższy to by nie był taki szybki itd. co to za gadanie ?

Cezi jestem jeszcze ciekaw jak się ustosunkujesz [ bo dziś to parę razy grubo popłynołeś co się Tobie nie zdarza ;) ]do tego co napisałem o Peterze z WLADEM i VITEM. Bo stwierdziłeś ,że Vitalij nie ma ciosu jak Wladimir mimo ,że bokserzy , sparing partnerzy np. Saleta mówią zupełnie coś odwrotnego .. Nie wiem jak się wkleja filmiki ale jest na YT wywiad z SALETĄ I PETEREM o braciach Kliczko i oboje są zgodni ,że Vito jest lepszy i mocniej bije.
Chciałbym jeszcze powiedzieć to co już mówiłem ,że to są raczej proste "dorzutowe" a nie sierpy a Wladimir jak kładł np. Austina czy Chambersa to walił pełny cep z zamach który idealnie siadał na szczene !! To samo Lewis tyle ,że prawy ten sam dokładnie na : Rahmanie w drugiej walce czy na naszym Andrzeju :) Vitali ma jeden z najmocniejszych ciosów w historii on powala prostymi ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
wystarczy wpisać adres strony, filmik sam się pojawia zamiast adresu

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
No tak Foreman wiedział jak ma walczyć :) Ale kolega chyba Pacjent pisał przynajmniej ja tak to zrozumiałem o tym ,że zbierał na twarz wszystko co było do zebrania a Vitali jest mądrzejszy i ma te swoje odchylenia i woli walczyć raczej zachowawczo... A o tej głupocie to kolega chyba właśnie źle ocenił styl walki Foremana i się pogubił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Serious1 no to chyba logiczne ze nie był by tak szybki jak teraz, co nie znaczy ze nie był by jednym z najszybszych obecnie w HW
Ale to jest gdybanie wiec OFF czas zakonczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Co do Vita...I ciosu Vita...

Sosnowski mówił,że Vito nie ma mocnego pojedynczego uderzenia,ale po kilku rundach te obciery go bolały...

Freddie Roach mówił,że Władymir uderza mocniej niz Tyson...

I o czym to ma świadczyć ?

Peter dostał bardziej od Vita i mówił,że mocniej biję...Byrd mówił,ze mocniej bije Włado...Bo dostał od Włada...

A moral jest taki,ze to Włado nokautowal cześciej jednym uderzeniem i to jest fakt ---> walki,google.pl,megaupload,YT walki braci...











Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-10-17 02:00:42

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-10-17 02:01:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1310
Saleta :




A Petera nie będę szukał teraz bo pierwszych 7 stron to same jego walki z Kliczkami i z konferencji prasowej. Ale jutro znajdę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimpiada Sztuk Walki PEKIN 2010 TV??

Następny temat

Ninjutsu, szukam szkoły

WHEY premium