SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klitschko vs Thompson

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1995
Na stronie: http://ringboks.pl/.  Dają za darmo i na żywo największe gale MMA - boksu, krajowe i zagraniczne. Jakość bardzo dobra, sam sprawdziłem kilka razy. Może dzięki temu zniknie problem z pytaniem :"Gdzie oglądać?".

P.S jutro gala Władimir Klitschko vs Tony Thompson link do transmisji:

http://ringboks.pl/index.php/transmisje/768-7-07-2012-wladymir-kliczko-vs-tonny-thompson-transmisja-stream-online-na-zywo-w-internecie 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2187
Haye nigdy nie bedzie mistrzem HW - z takim mistrzem, HW by upadła niżej, niż kiedykolwiek. Ja wiem, że czasy sie zmieniaja, ale mistrz to nie tylko boks, to cos wiecej. To szacunek, milosc, inteligencja, dobroc, pasja, uparcie, marzenie, odwaga, wola walki, klasa - te rzeczy, ktorych Haye nigdy w swoim zyciu nie dozna i ich brak nie pozwoli mu zrealizować planow. Ta cała szopka, ktora odwala i nasycenie zlych emocji w nim to dowod tego, ze nie jest silny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
Jest jakaś transmisja w TV?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 485
Tylko w RTL.

Ale jakby coś to macie tu kilkanaście/dziesiąt linków :)

http://boxingbet.pl/?strona=strona&co=TRANSMISJE 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11730
Chyba już zaraz będzie:>

trololo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
No i jak zwykle tyle czekania na walkę a walka bez emocji :) Po raz kolejny Władek dominuję nad rywalem i niszczy go. Były momenty , że myślałem , że thompson się obudzi i będzie coś w stanie zrobić ale po tej bombie jak mówią wypalił się fizycznie i psychicznie.


Jest w ogóle jakiś bokser który może zagrozić władkowi ?? Ja osobiście takiego nie widzę. To , że Chisora tam trochę zagroził bratu to wątpie aby był w stanie wygrać z Władem w szczytowej formie. Napiszcie mi kogo byście widzieli z władkiem kto by miał jakieś szanse ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11730
Artur Szpilka, przyszły mistrz swiata w boksie

trololo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
moim zdaniem jedną z nielicznych osób , która powalczyłaby z braćmi jest ... Marco Huck. Jak widzę jak Klitshko niszczy takiego Tomsona albo Mormecka to wiem , że Marco dałby o wiele lepszą walkę nastawioną na zwycięstwo. Jest szybki , silny , techniczny . Niby nie ta waga ale jak widzieliśmy do Powietkina wyszedł jako ciężki i moim zdaniem był lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Huck techniczny.. O ja pyerdole... Toż Huck to największy cepiarz w CW ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
A ja w ogóle marco nie widzę z Władkiem :) dla mnie ten cały Powietkin nie jest w cale taki dobry dlatego huck wyszedł jak wyszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Kliczko typowy ciężki... aż się miło ogląda tą moc

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
To dawajcie tutaj swoich rywali którzy mogli by zagrozić kliczko lub z nim wygrać ? :P tylko prosze Was nie dawajcie żadnych aeroli , powietkinów , hucków itp :P ja tak się nie znam na boksie więc może ktoś napisze kto by miał szanse :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

13 edycja BIGGER'S BETTER - 6 lipca 2012

Następny temat

letni obóz - intensywny kurs

WHEY premium