SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitali Klitschko vs Oleg Maskaev

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3452

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Kliczko-Maskajew 2 czerwca w Moskwie
Witryna boxrec.com podała dziś informację, że powracający na ring po 36-miesięcznej przerwie były czempion wagi ciężkiej organizacji WBC Vitali Kliczko (35-2, 34 KO) i aktualny mistrz WBC, Oleg Maskajew (34-5, 26 KO) skrzyżują rękawice 2 czerwca na gali w Moskwie.

Ciekawostką jest fakt, że tego samego dnia w stolicy Rosji odbędzie się inna walka, której stawką będzie pas kategorii ciężkiej- podczas wieczoru bokserskiego organizowanego przez Seminole Warriors Boxing i Golden Grain Promotions w 12-tysięcznej hali kompleksu sportowego "Łużniki" Shannon Briggs (48-4-1, 42 KO) zmierzy się w pierwszej obronie tytułu WBO z niepokonanym Sułtanem Ibragimowem (19-0-1, 16 KO).
bokser.org
http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=006688

Gdyby ta walka miała by miejsce jakiś rok temu to pewnie stawiałbym na Vitka, ale Klitschko nie walczył przecież od 2004-12-11 to jest dosyć spora przerwa. I odrazu chce się rzucać na głęboką wode i chce natychmiastowej walka o pasek bez żadnego przetarcia...Sam nie wiem czy to dobry pomysł ale jednak obstawie w ciemno wygraną Vitek wygra przez KO.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Tez myślę, że Vitek zaskoczy wszystkich i znokautuje Olka

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1534
Dla mnie to nie będzie żadne zaskoczenie. Oglądałem ostatnią walkę Maskajewa i jakoś mnie ten gość nie zachwycił, takżę Kliczko powinien go wypunktować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1338
Maskajew to kolejny solidny żemieślnik, ale nic ponad to.Kliczko ma to "coś", co pozwala mu na walkę z najlepszymi (np Lennox)więc powinien spokojnie go pokonać.Co do tego że nie walczył długo to przygotowywał się przecież do walki z Rahmanem, gdyby nie kontuzja to pewnie byłby mistrzem do tej pory

<I'm just a simple man, trying to make my way in the Universe...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10572
ja tam na kliczke stawiam ze wygra przez ko
;d;d

trening czyni mistrza

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawe walki

Następny temat

Mormeck wygrywa na pkt...

WHEY premium