SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 Mendes vs McGregor - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
cynik75
Wg fightmetric.com Mendesowi na 7 prób obaleń 4 wyszły.


czyli jak zwykle byłem zabójczo bezbłędny

gautan no to jak teraz to będzie brzmiało?:
Brandao, Holloway (z kontuzją), Siver, Mendes (w short notice)? xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Brandao tez byl short notice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie aż strach pomyśleć co by z nim zrobił gdyby miał 3 miesiące na przygotowanie, Conor pewnie walczyłby teraz dalej w Cage Warriors Mendes tak samo gdyby się przygotowywał tyle co Conor to miałby 2 razy więcej paliwa co najmniej. Conor frajer na farcie jedzie całą karierę, dostanie Edgara, który się przygotuje to go zniszczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Steven0
cynik75
Wg fightmetric.com Mendesowi na 7 prób obaleń 4 wyszły.


czyli jak zwykle byłem zabójczo bezbłędny

gautan no to jak teraz to będzie brzmiało?:
Brandao, Holloway (z kontuzją), Siver, Mendes (w short notice)? xD


nie wiem, bede obserwowal Twoje posty i jak napiszesz cos takiego znowu 8x,to skopiuje i bede wklejal,bo przeciez to Ty byles inspiracja w tym przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
@Dremor ale nie wiesz czy jakas gilotyna w koncu by nie weszla. Conor tez ostro lokcie zbieral na glebie nie wiadomo jak by to wygladalo w 3/4/5 rundzie. Romero ostatnio udowodnil co mozna zrobic w parterze z lokciami z takiego z dupy obalenia. Zawsze sa jakies niedomuwienia i chyba nawet Steven sie zgodzi ze do K.O bylo 20:18. Podobnie bylo z Cain vs JDS. Jedni twierdzili ze JDS wygra 10 na 10 a tak nie bylo. Ja chetnie bym zobaczyl rewanz z takim w pelni przygotowanym Mendezem. Jak walka dopiero w styczniu to moze wcisna Frankiego do tego czasu. On ma zaj**isty tryb zombie i moze obalac 5 rund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
dlatego nie ma co dyskutowac, jedni nie przekonaja drugich.

ja np. kompletnie nie kupuje ewentualnej taktyki "dam sie obalac, bo wiem,ze Mendes nic mi tam nie zrobi", ale z kolei Dremor i Steven pewnie uwazaja,ze Chad w optymalnej formie i po pelnym okresie przygotowawczym tez by przegral.

no i nie rozstrzygniemy tego,bo wlasnie problem w tym,ze Muhammad wlasnie wygral rowniez w rewanzu,wiec musimy poczekac. a po drugie, nie bylo wtedy internetu,bo nikt mi nie powie,ze na sfd nie byloby burzy. przynajmniej w naszym dziale.

ja w ogole nie lubie oceniac tego, czy zawodnik jest lepszy od drugiego po jednej walce,no chyba,ze go naprawde zwgalci jak RDA Pettisa, albo po prostu to wyraznie widac. nawet Rory 2x przegral z Lawlerem,a wielu stawia na niego w trzecim starciu,to o czyms swiadczy.

a juz tym bardziej w takich okolicznosciach.




Zmieniony przez - gautan w dniu 2015-07-12 17:53:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
No było do momentu KO 20-18, ale nie było 40-36 więc mam to gdzieś

można łokciami nokautować, można nokautować też kopnięciami w głowę, ale każdy zawodnik jest inny, Mendes nie był w stanie znokautować łokciami-proste.

Już to widzę jak Edgar 5 rund obala Conora, zaniemówiłbym chyba.

Dobra ja spadam, będę wieczór albo jutro po południu nie martwcie się miło było hejty poczytać, niektórzy jak zwykle bez zmian - obiektywni znawcy, piękny epitet!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A wiesz co to Oczekiwana Użyteczność? To jeden ze sposobów na podejmowanie obiektywnie najlepszej decyzji.
Składowe oczekiwanej użyteczności:

1. Ewentualna wielkość wygranej
2. Ewentualna wielkość przegranej
3. Szansa na wygraną
4. Szansa na przegraną

Alternatywa A dla Conora, bronić obaleń za wszelką cenę, kosztem spontaniczności w stójce najwyraźniej wg Conora miała mniejszą szansę powodzenia, niż Alternatywa B- Luz w stójce przede wszystkim, w końcu wykorzystam szansę.

W obu taktykach jest szansa na wygraną i przegraną- np w pierwszej poprzez KO (bo głowa zaprzątnięta TDD), a w drugim przypadku przez decyzję/poddanie. Jednak dla Conora procent na powodzenie alternatywy B jest większy niż alternatywy A, a procent prawdopodobieństwa porażki jest większy w przypadku A niż B. Oczywiście, zawsze są obie możliwości, ale dobre oszacowanie prawdopodobieństwa sukcesu konkretnych taktyk, pozwala podjąć lepszą decyzję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
W rewanżu z Foremanem, Co ty pyerdolisz guatanku? Pomyliło Ci się z Frazierem.

I wcale nie uważam, że w rewanżu by wygrał Conor. Chodzi mi o to, że na taki a nie inny przebieg walki wpłynęło mnóstwo czynników i McGregor po części świadomie godził się na ewentualne obalenia. Patrz post wyżej. WARTOŚĆ OCZEKIWANA.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2015-07-12 18:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nie wierze ze Conor pojdzie do LW. Straci tam swoje atuty, nie bedzie gorowal zasiegiem. I patrzac jakim potworem jest RDA czy Khabib byla by masakra. Z Pettisem czy Cerrone chetnie bym walke zobaczyl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 140: Lima-Koreshkov,Page-Bears 17 lipca

Następny temat

The Ultimate Fighter: American Top Team vs Blackzilians- WYNIKI

WHEY premium