SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 Mendes vs McGregor - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde,napisałem taką epopeje i post ucieło.
Apeluje do większej ilości szacunku dla zawodników.
To,że ktoś jest trochę gorszy niż aktualny mistrz nie znaczy,że trzeba go mieszać z góvnem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dremor ja uwazam ze po tym trash talku(JJ sie nasmiewal ze go szybko obalil) to Cormier sie jednak troche tego obawial. Kwestia honoru bo wszyscy uwazali go za najlepszego zapasnika w UFC. Nawet na tweecie potem pisali ze JJ obalajac Cormiera zabral jego dusze. No ale nie wazne. Panowie ale kelnerzy/ogory sa wszedzie. W takim boksie przyslowiowy Wegier to idealny przeciwnik na odbuudowanie czy spokojne budowanie kariery. Poza tym ktos poza top 10 w LW wyglada inaczej niz ktos poza top 10 w muszej. No ale kto tu kogos miesza z gownem ? Kurde 3 razy juz ta walke ogladalem, nie wiem po co Chad szukal tej gilotyny, mogl lezec do konca i sadzic te lokcie a tak mu Conor uciekl. Mysle ze za bardzo chcial skonczyc. Frankie by to rozegral inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chodzi mi konkretnie o ten temat,tylko o ogólna dyskusje na forum,chociażby dotyczącą Conora ,Aldo czy Mendesa gdzie pisane są posty w stylu: "kogo on pokonał niby?
Pan X-ciota
pan Y-ogór
Pan Z-kelner
Pan H-wack,bum i no skill"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walka Robbie vs Rory to może być walka roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Te epitety rzucane są dla podbarwienia myśli, bynajmniej u mnie, nie maja umniejszać im umiejętności, wachlarza technik etc.
O Tatchu napisałem bum bo często zawodnicy samą swoją sylwetką i górowaniem wymiarami wyrabiają u kibiców miano prospectu czy kandydata na mistrza.
Co do graplingu, Steven nikt chyba nie umniejsza Brownowi skilów na glebie, ale one biorą sie z czegoś innego niż świetnego wyszkolenia technicznego, jak chcesz możemy o tym popisać, to jest dość ciekawe zagadnienie eg mnie a żadko poruszane zwłaszcza tu na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
@ Dremor

co do tego,ze majac komfort bycia kotem w parterze (i majac tam poczucie bezpieczenstwa) duzo latwiej sie walczy w stojce,to akurat pelna zgoda,wiadomo. w kazdym razie wnioski mamy wszyscy takie same,tj. ze Conor TDD ma do poprawy,bo byc obalonym 4x w ciagu 2 rund,to jednak przynajmniej o 2x za duzo, jak sie chce byc GOAT'em i dluzej potrzymac pas.

@Obelx

jeszcze raz zle uzyjesz slowa "bynajmniej" i niestety, ale bede Cie musial zminusowac,bo juz ostatnio Ci odpuscilem. "bynajmniej" nie jest bynajmniej zaprzeczeniem.

o "żadko" porozmawiamy innym razem,bo tez widze ktorys raz...




Zmieniony przez - gautan w dniu 2015-07-12 22:25:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
k***a, to zmęczenie materiału i ostatnio za malo czytam, wyrozumiałości trochę.
Wiem, wiem juz kiedyś od szwagierki dostałem op****** za bynajmniej, ortograficzne babole ostatnio walę wyjątkowo często.
Wracając do meritum bo inaczej bana op******isz, pytanie za 5 punktów i kaszanke, czy Kondon przeniesie kamp do usa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Haha wiedzialem, ze tak bedzie-wroci Steve i okaze sie ze nawet gdy Conor przegrywal przez 90% czasu to naprawde wygrywal, jak pokazal ch**owe zapasy i prawie zero skila na glebie, to dlatego ze celowo to zrobil, a w ogole wygral psychologicznie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Usunięty przez Yoshi87 za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Sory duble



Zmieniony przez - grind w dniu 7/12/2015 10:31:02 PM

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 140: Lima-Koreshkov,Page-Bears 17 lipca

Następny temat

The Ultimate Fighter: American Top Team vs Blackzilians- WYNIKI

WHEY premium