SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 189 Mendes vs McGregor - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Lysy biegal z wzwiedzionym praciem paplac herezje o rekordzie a tu dupa mitomana zbita

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No w chvj zbita. Ale dalej mógłby wykupić sfd i nas wszystkich zbanować Wszystko zależy od kontekstu. Zayebisty wynik jak na galę numerowaną- biorąc pod uwagę średnią, bo do tego powinno się porównywać.

BTW mam beke z tych wszystkich znawców rynku, że przez Reeboka i zwolnienie stitcha, UFC upadnie. Jeszcze jełopy minusują filmy UFC i odgrażają się że już nie zapłacą ppv. Tam, w USA to znajomość mechanizmów rynkowych taka jak u nas typowego janusza. Pominusują na youtube i myślą że UFC przywróci stitcha. Co za dno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Dno? O takich klientów sami walczą (UFC), wszystkie zabiegi z Reebokiem, marketingiem trash talku itp. przyciaga właśnie tego typu kibiców.
Wynik dobry jak na zmiane rywala 2 tyg. przed galą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Moze dno intelektualne ale dobrze ze ludzie wyrazaja oburzenie i wciaz reaguja na sk***ysynstwo w najlepszym wydaniu, czyli zuffe.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Obelx - wytłumacz o co chodzi. Bo zrozumiałem, że kontrakty z Reebokiem przyciągają kibiców którzy hejtują kontrakty z Reebokiem. Fvck logic. Grind, patrzysz w chvj emocjonalnie i krótkowzrocznie. Zuffa to wybawienie i dla mma i dla fighterów i dla kibiców. Skvrwysyństwo? To nie oglądaj, jeżeli ich działania Ci się nie podobają. Łatwo doradzać komuś w biznesie jak się nie ma w tym żadnej kasy itp. Łatwo też bronić pracowników hipermarketu jak się nie jest właścicielem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Grindowi po sterydach mieszanych z wódą troche siadło na psyche i stąd te wszystkie wpisy. Musi tak napisać, bo go rozk***i w środku.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-07-25 03:42:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dremor mozna wiele z tych rzeczy ktore wprowadzili mozna przeprowadzic i wprowadzic ale zwyczajnie w odrobine inny sposob- nie chodzi mi o to jakie decyzje podejmuja. Ch** nie zgadzam sie z wiekszoscia, ale to jak piszesz biznes i to ich, nie moj. Pretensje mam o to W JAKI SPOSOB to robia jak rownierz w jaki sposob traktuja ludzi.
Sa banda sk***ysynow bez szacunku do nikogo niestety.

Odnosnie ogladania:
Niestety jako fan fighterow-bo fanem ufc nie jestem, nie mam wyboru jak ogladac ufc nad czym boleje.

A dla fighterow wybawieniem jest inna silna organizacja i zwiazek a nie monopol. Widzisz ile traca kasy i jak ch**owo zarabiaja i twierdzisz ze to wybawienie?
Moze dla przyszlych pokolen fighterow

Ps.Stevenie ja nie pije a roidrage to mit


Zmieniony przez - grind w dniu 7/25/2015 6:35:37 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Dremor
Obelx - wytłumacz o co chodzi. Bo zrozumiałem, że kontrakty z Reebokiem przyciągają kibiców którzy hejtują kontrakty z Reebokiem. Fvck logic. Grind, patrzysz w chvj emocjonalnie i krótkowzrocznie. Zuffa to wybawienie i dla mma i dla fighterów i dla kibiców. Skvrwysyństwo? To nie oglądaj, jeżeli ich działania Ci się nie podobają. Łatwo doradzać komuś w biznesie jak się nie ma w tym żadnej kasy itp. Łatwo też bronić pracowników hipermarketu jak się nie jest właścicielem.


Dremor, nie załamuj mnie, że muszę tłumaczyć takie rzeczy.
UFC od dluższego czasu opiera swój marketing o emocje, zarówno w topowych zestawieniach, które często opierane są o animozje sztuczne lub prawdziwe. Momentami tworzy się cyrk z krzyków, wyzwisk itp. Taka forma reklamy przyciaga pewien rodzaj ludzi, emocjonalnych i niedojrzałych, tacy rynku i biznesu nie rozumieją.
Dlatego ZUFFA jest sama sobie winna, tego chcieli, to mają, nikt im nie kazał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dremor mozna wiele z tych rzeczy ktore wprowadzili mozna przeprowadzic i wprowadzic ale zwyczajnie w odrobine inny sposob- nie chodzi mi o to jakie decyzje podejmuja. Ch** nie zgadzam sie z wiekszoscia, ale to jak piszesz biznes i to ich, nie moj. Pretensje mam o to W JAKI SPOSOB to robia jak rownierz w jaki sposob traktuja ludzi.
Sa banda sk***ysynow bez szacunku do nikogo niestety.


Ty wiesz kvrwa lepiej w jaki sposób. To ty ryzykujesz kasę i to Ty osiągnąłeś taki ogromny sukces. Kvrwa, trochę pokory. To w jaki sposób prowadzą jest kluczowe.

Odnosnie ogladania:
Niestety jako fan fighterow-bo fanem ufc nie jestem, nie mam wyboru jak ogladac ufc nad czym boleje.


Czyli wspierasz to bezlistosne, nieludzkie UFC a twoje słowa są pustą nic nie wartą gadaniną. "Chvja że w tym sklepie katują pracowników, za to mają w chvj tanie pierożki, więc będę tam kupować! Ale niech zginą"

A dla fighterow wybawieniem jest inna silna organizacja i zwiazek a nie monopol. Widzisz ile traca kasy i jak ch**owo zarabiaja i twierdzisz ze to wybawienie?
Moze dla przyszlych pokolen fighterow


Jest wolna konkurencja, żaden monopol. To nie jest państwowe, tylko po prostu 10000 razy lepsze od innych organizacji. Inna silna organizacja- to czemu podpisali kontrakt z tą? Hmmm, może dlatego że im się najbardziej opłacało, jak myślisz? Związek? Jaki? Związek zawodowy, który będzie troszczyć się o interesy jak zawsze w przypadku związków- samych związkowców.

Tak jak był ten pozew zbiorowy - chvja z niego wyszło, choć też gadałeś, że mnóśtwo dobrych prawników itp. Prawda jest taka, że oczywiście był oparty na jakimś bólu dvpy emertyowanych fighterów, którzy nie potrafią kontraktów czytać.

I błagam, gdakać każdy może- pokaż jaja i przestań oglądać UFC, chyba że tak podobają Ci się walki, że masz wy.yebane na los fighterów i dajesz przyzwolenie na takie bezlitosne traktowanie



OBELX

Dremor, nie załamuj mnie, że muszę tłumaczyć takie rzeczy.
UFC od dluższego czasu opiera swój marketing o emocje, zarówno w topowych zestawieniach, które często opierane są o animozje sztuczne lub prawdziwe. Momentami tworzy się cyrk z krzyków, wyzwisk itp. Taka forma reklamy przyciaga pewien rodzaj ludzi, emocjonalnych i niedojrzałych, tacy rynku i biznesu nie rozumieją.
Dlatego ZUFFA jest sama sobie winna, tego chcieli, to mają, nikt im nie kazał.


Człeniu, to tak jakbyś powiedział że KSW walczy o true fanów. Wy.yebane mają, podobnie jak UFC. Nikt nie będzie słuchał "true fanów", obrońców fighterów, którzy myślą że wiedzą wszystko o biznesie. To, ludzie którzy tylko marudzą i kręcą nosem a jak przyjdzie co do czego do ślinka im leci podczas oglądania. Naprawdę wg Ciebie deal z Reebokiem i szopki trash talkowe są po to żeby przyciągnąć ludzi którzy będą marudzić i którzy są jak wrzód na dvpie dla UFC? Mi się wydaje, że tak w UFC jak i w KSW gra idzie o zwykłego Janusza, co ma normalne życie poza kompem i nie pluje się o wszystko dookoła. To, co mówisz to jest malutki procent odbiorców "ekspertów" - i dobrze że mają wy.yebane na nich, bo tak czy siak oni tylko potrafią gadać. Kawulski kiedyś dobrze podsumował takich "ekspertów".

MMAA miało być tak zayebiste wg ekspertów, bo nie byli "komerchą" z freak fightami. No i doszło do pierwszej legendarnej rozpiski MMAA bez freak fightów- moment historyczny- i nikt kvrwa nie kupił, pomimo spazmów "ekspertów", którzy oczywiście zwalili wszystko na "głupi" naród, a nie na to że są kretynami, którzy nie rozumieją naprostszych mechanizów rynkowych.

Podsumowując- mylisz się twierdząc że te działania UFC są specjalnie po to żeby wkvrwić jakąś wąską grupę fanów mma. Są po to żeby zadowolić ogromną rzesze Januszy, a jezeli ktoś ma ból dvpy to UFC ma wy.yebane. Dana w q&a na twitterze pokazał jak dba o tych "fanów". Twierdzisz że to kolejna taktyka żeby przyciągnąć tego typu ludzi do UFC? Poobrażać ich trochę i kręcić z nich bęke?
http://mmajunkie.com/2015/07/ufc-president-dana-whites-overnight-qa-with-weirdos-idiots-goofballs-and-morons
UFC robi przewrotny marketing dla paru procent marud i malkontentów. Ma to sens

Sorry, musiałem to wyrzucić z siebie. Wiem, że jesteś ogarniętym gościem i tylko dlatego tak się rozpisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Powaznie to Dana pisal ? On ma faktycznie cos nie tak z glowa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 140: Lima-Koreshkov,Page-Bears 17 lipca

Następny temat

The Ultimate Fighter: American Top Team vs Blackzilians- WYNIKI

WHEY premium