SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez 2 – wyniki/dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
sava9e
ziumol
Ej ziomki wy serio wierzycie, że tylko Reem koksi w HW? No proszę Was? Może takie treningi mogą robić bo podwójne dawki bcaa z activlaba walą?


No niektorzy niestety nadal zyja w ciemnej dupie Z reszta nawet po JDSie widac jak wyglada. Pewnie tak jak napisales BCAA z activelaba mu tyle miecha dodalo^^ A o codziennych treningach juz nie wspomne...


nie mow tak prosze cie ja chce wierzyc ze on to robi na sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Nie rozmywajcie parówy. O Reemie i koksach było już kilka tematów, ten jest o walce JDS z Cainem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie mam zamiaru offtopowac,ale wtrace tylko,ze te pisanie przez niektorych,ze wyglad JDS'a swiadczy o tym,ze koksowal/koksuje za akzdym razem mnie bawi zeby tak pisac trzeba byc chyba parowa,ktora w swoim zyciu cwiczyla max 2-3x w tygodniu i wciaga 1500kcal dziennie wyobrazajac sobie,ze je jak kulturysta ,a cos masa nie idzie o dziwo ;/ nie twierdze absolutnie,ze doping jest mu obcy,bo nie o to mi chodzi,ale sory,jego sylwetka wcale fenomenalna nie jest,chyba,ze jak sie spompuje w trzeciej rundzie,to juz duzo lepiej zwlaszcza,ze moze sobie cwiczyc na silowni od 10ciu lat(czyli dluzej niz sztuki walki zdaje sie) i dobrze jedzac taki wyglad nie jest zadnym ewenementem,wyjdzcie z domu...

a co do Cain vs Overeem/Dos Santos to ja o zadnym z nich nie pisalbym bedac pewnym,ze wygra,bo przy ropoczeciu walki ich szanse to dla mnie niemal 50/50 bez wzgledu na to kto z kim walczy. jeden strzal od Cigano/Alistaira i Cain znow odplynie,a w ich przypadku szansa na takowy jest spora fakt,ze im dalej w las,tym szanse Caina rosna,bo ma niesamowite te cardio ,i to nawet nie tylko jak na HW,i tym bedzie zyskiwal przewage,ale na poczatku starcia ja osobiscie nie widze jakiegos specjalnego faworyta w tych pojedynkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
gautan
nie mam zamiaru offtopowac,ale wtrace tylko,ze te pisanie przez niektorych,ze wyglad JDS'a swiadczy o tym,ze koksowal/koksuje za akzdym razem mnie bawi zeby tak pisac trzeba byc chyba parowa,ktora w swoim zyciu cwiczyla max 2-3x w tygodniu i wciaga 1500kcal dziennie wyobrazajac sobie,ze je jak kulturysta ,a cos masa nie idzie o dziwo ;/

A mnie bawi ze wszysrkim doping kojarzy sie tylko z robieniem masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie no,wszystkim to moze nie,ale wiekszosci na pewno,bo kojarzy sie glownie z kulturystyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
O widzę, że czas p******enia powrócił, gdyby nie CoME i ME to gala słaba, dobrze że nie oglądałem na żywo.
JDS się pomylił licząc na KO w 1 rundzie i nie zrobił cardio. No i za dużo treningów z Andersonem, liczył że w hw można blokować ciosy szczeną, w 3 walce stawiam na JDS'a, za to Cain odrobił lekcje z pierwszego pojedynku, forma zaj**ista, game plan również i jest mistrzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tak, JDS jest d****em i nie robił cardio, ba, nawet nie ćwiczył przed tą walką

Daj Pan spokój, po takich wyniszczających ciosach to nawet Rich Froning miałby chvjowe cardio. Ile razy jeszcze trzeba będzie o tym pisać...

Na nic nie liczył tylko on zawsze ma nisko opuszczoną gardę, pokaż mi go z wysoką gardą... nie ma Taki styl, dlatego albo unika ciosów w głowę, albo dostaje po ryju. Już Carwin i Nelson coś mu tam wsadzili, ale przegrali bo większość ciosów po prostu nie dosięgała JDS-a, dzięki jego znakomitej pracy nóg i znakomitemu timingowi, dzięki któremu to JDS wychodził z ciosem a nie przeciwnik.

Ciągły pressing to coś czego JDS nie lubi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
jak mu kardio padlo to timing gorszy dlatego zamiast unikac zbieral, nie w taktyce problem bo robil to caly czas i wygral bodajze 10 walk z zedu, tylko ani razu sie nie wygazowal, ja przynajmniej nie pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No właśnie, nie wygazował się bo szło po jego myśli i nie zbierał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 155 - Santos vs Velasquez 2 - LIVE

Następny temat

Top 5 walk roku 2012!

WHEY premium