SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez 2 – wyniki/dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
a ja dla odmiany powiem, że KO> wygrana przez jednogłośną decyzje.

niby dominacja, gwałt ale skończyć tego nie skończył w 1 czy 2 R, od 3 rundy JDS jakby pozbierał się trochę. Cain był lepszy w każdej płaszczyźnie ale nie na tyle, żeby to skończyć i JDS był wstanie 25 minut stawiać opór który nie pozwolił na skończenie walki.
w I walce JDS na tyle był lepszy w stójce, że go usadził, bo w żadne lucky punche nie wierze, nie ma czegoś takiego, skoro trafił to znaczy, że Cain miał lukę w defensywie, JDS to wykorzystał bardzo dobrze.
A KO to KO, jeśli zawodnik był wstanie ustrzelić innego to jest to dla mnie ważniejsze/cenniejsze niż dominacja ale nie potrafienie tego skończyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
W swoich walkach Cain głównie jest nastawiony na mocne punktowanie lub na rozbicie przeciwnika a nie na zadanie jednego strzała, który gasi światlo. Santos to głównie one punch KO. Nie zapominaj że w pierwszej walce Cain wracał po kontuzji po długiej przerwie i walczył kontuzjowany. Wg mnie druga walka pokazała kto jest bardziej kreatywny i lepszy w każdym aspekcie walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Poziom walki jak na mistrzowskie starcie był słaby a przygotowanie fizyczne obu panów pozostawia wiele do zyczenia . Kiedy siada cardio w zasadzie stoisz i czekasz... ale niewiadomo na co bo i bronic sie juz efektywnie nie mozna wiec w zasadzie wtedy to juz jest poczatak konca. Cain tez "padł" wczesniej niz sadziłem i w nastepnych rundach ciosy wazyły juz 50% tego co zwykle- jeden nie miał siły sie bronic a drugi nie miał siły zadac konczacego uderzenia - troche to taka komedia wyszła

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
komedia to Twoja wypowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
J.W. miałem właśnie pisać że host82 to tylko z walk highlighty ogląda i nie ma pojęcia o MMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36730
jac88

w I walce JDS na tyle był lepszy w stójce, że go usadził, bo w żadne lucky punche nie wierze, nie ma czegoś takiego, skoro trafił to znaczy, że Cain miał lukę w defensywie, JDS to wykorzystał bardzo dobrze.
A KO to KO, jeśli zawodnik był wstanie ustrzelić innego to jest to dla mnie ważniejsze/cenniejsze niż dominacja ale nie potrafienie tego skończyć.



Brawo! W końcu jakiś racjonalny komentarz, w tej nawałnicy hejtu :D Soguś leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
adambs2
W swoich walkach Cain głównie jest nastawiony na mocne punktowanie lub na rozbicie przeciwnika a nie na zadanie jednego strzała, który gasi światlo. Santos to głównie one punch KO. Nie zapominaj że w pierwszej walce Cain wracał po kontuzji po długiej przerwie i walczył kontuzjowany. Wg mnie druga walka pokazała kto jest bardziej kreatywny i lepszy w każdym aspekcie walki

Cain jest nastawiony na skończenie przed czasem przez uderzenia.
Ale jakby dodał poddania to by był bestią totalnie, patrzcie co Weidman robi po obaleniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Teraz Big Nog może znowu iść na mistrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a co do tego, że decyzja (zdominowanie przeciwnika w każdej płaszczyźnie, całą walkę o taką decyzję chodzi a nie o wymęczone split decision)>KO w I rundzie bez wcześniejszej dominacji/punktowania przeciwnika <- dla mnie (B-REALA, Dremora i innych także) to rzecz oczywista i bardziej przekonywująca wygrana, niektórzy mają inne zdanie i spoko, skończmy już o tym pisać..

Szkoda, że Cain nie idzie w poddania, nie wiem czy tej balachy nie potrafił wyciągnąć czy nie chciał tego się nie dowiemy, ale tyle okazji do duszenia za pleców

No będzie nieźle jakby Big Nog Werduma pokonał, na pewno ma szanse, już w Pride go wypunktował tyle, że to teraz inny Werdum i post prime Minotauro (walka z Hermanem), jeżeli będzie miał formę jak w 2 walce z Mirem to będzie zaj**iście.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 155 - Santos vs Velasquez 2 - LIVE

Następny temat

Top 5 walk roku 2012!

WHEY premium