SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez 2 – wyniki/dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4321
Z drugiej strony, jak wszem i wobec obiecuje się ciężki nokaut, a dostaje się łomot życia to jakoś to usprawiedliwić trzeba;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no nie wiem czy z rampage'a taki cham jak piszesz :) z tego co czytałem to dobry ziomek z jakimś kolesiem grał przez neta na xboxie zaprosił go do siebie ,wziął go na jakiś turniej w jakiejś tam grze,do restauracji także nie przesadzałbym ,że to cham.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Rampage to zaj**isty, otwarty, luźny koleś, mówi co myśli albo sobie jaja robi fakt czasem mu odp******i, ale każdy lubi kogoś innego.. ja np nie lubie takich fałszywych i nadwrażliwych typów jak JDS i Bigfoot i nic na to nie poradzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Rampage jest spoko

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Nie dam sobie ręki uciąć, ale z tego co kojarzę to norma kreatyniny jest ok 100, a bardzo dużo to ok. 150 i w górę, a on miał do tego 1500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
randleman miał poziom CPK w moczu 68000 a norma to 150 także lajt :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Jeśli chodzi o Rampejdża to nawiązać chciałem do historii z potrąceniem samochodem ciężarnej kobiety (Rampage uciekł z miejsca wypadku). Sprawa toczyła się tak, że kobieta straciła dziecko a Quinton mógł odpowiadać za zabójstwo ale kalifornijskie prawo takiego przebiegu nie przewiduje. Kolejnym smaczkiem jest fakt, że do potrącenia doszło kiedy Quinton uciekał przed policją i był najprawdopodobniej mocno naszprycowany. Ostatecznie nie wiem jak się sprawa skończyła.
Ten jego "leg humping" w szczególności gdy mężem prezenterki był gościu za kamerą, prostackie zachowanie ala z getta nowojorskiego. Jednocześnie te jego pyskówki do Wanderleia. Nie pamięta nikt ? Jak najpierw dostał od niego wp****** porządny a potem wyzywał od tchórzy mimo to. Dla mnie to nie jest typ "spoko ziomka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
chodziło mi o niego prywatnie i przytoczyłem to co koleś na sherdogu opowiadał i wklejał zdjęcia z rampem w jego domu itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ponoć ta laska jednak nie poroniła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Ja z kolei czytałem, że poroniła ale w sądzie wybronił Rampage'a adwokat przewalając, że poronienie nie koniecznie było przyczyną wypadku pomimo, że przed wypadkiem kobieta była na badaniach i wszystko było ok, a do poronienia doszło tuż po. No ale mniejsza o niego bo to nie o nim temat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 155 - Santos vs Velasquez 2 - LIVE

Następny temat

Top 5 walk roku 2012!

WHEY premium