SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez 2 – wyniki/dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080



Tu jest ten sparing, Shogun kopnięciami trochę próbował przewagę budowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Szkoda, że Shogun w walkach nie używa kopnięć, tylko na sparingach, JDS tak samo.
Shoguna kopnięcia to poezja jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kolana już nie te. Pewnie syndrom crocopa czyli "nie ma sensu kopać, kiedy bardziej boli to mnie niż przeciwnika"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Main event pokazal, jak duze znaczenie ma gameplan i nie wiem, jak tyle osob moglo tego nie rozumiec

W pierwszej walce Cain mial chvjowy gameplan i dostal wpyerdol

Teraz wyszedl z lepszym i totalnie pokarał JDSa

Rownie dobrze podczas 3 walki JDS moglby zmienic taktyke i znowu wygrac

Generalnie z trojki Overeem, Cain, JDS kazdy moze wygrac z kazdym

Werdum w/wymienionej trojki nigdy nie przeskoczy, zadnego z nich nie obali, a w stojce od kazdego dostanie sromotny wpyerdol (wiem, ze to zaden wyznacznik, ale popatrzcie ile sie meczyl z Big Footem, a ile Cain i Cormier ), a to ze Nelsona poyechal to gowniany argument, bo jego nawet Mir i Arlovski pojechali.

Werdum to bic sie moze z Nogueira, Mirem i Barnettem co najwyzej i te walki chetnie bym zobaczyl, bo na drodze po TS nie ma czego szukac, juz sie popisal "umiejetnosciami" w wcale z Alim i jak dla mnie starczy, zreszta w ogole to bym sie nie zdziwil wcale jakby przegrał z Big Nogiem.

Zmieniony przez - annihilus w dniu 2013-01-09 12:54:07

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
zapomniałeś do tej trójki dodać Cormiera: Cain, Cormier, JDS i Reem to najlepsza 4ka i każdy może wygrać z każdym i ma szanse o pas.. taki Hunt to np może wygrać ze Struvem i nawet z JDSem potem, ale co z tego, bo skoro mistrzem będzie Cain/Cormier to nie ma prawie żadnych szans z Reemem nie wiadomo a Barnett w sumie do tej 4ki się nie zalicza chyba, ale resztę może zniszczyć.

Werdum ze swoimi zapasami z JDSem i Reemem nie wygra, stylistycznie bardziej pasuje mu Cain i Cormier aczkolwiek też byłby z nimi underdogiem.. Big Nog już wygrał z Werdumem tylko to jest inny Werdum i inny Big Nog. Jeśli Big Nog będzie miał formę sprzed 2 walki z Mirem jestem dobrej myśli jeśli sprzed walki z Hermanem to Werdum powinien to wygrać..

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-09 13:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Cain Werduma by w stojce zayechal kombinacjami i szybkoscia, a Cormier uśpił tak jak to zrobił JDS

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Za to Werdum pokazał się z dobrej strony w walce z Reemem, skreślanie tego zawodnika to wielki błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Z bardzo dobrej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Zwłaszcza w drugiej rundzie gdzie trafiał Aleistera kombinacjami, przecierałem oczy ze zdumienia. To fakt, że walka wyglądała jak Cyrk, ale sam fakt, że nie dał się zdominowac takiemu zawodnikowi jak Ali w stójce o czymś świadczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Zgadzam sie, ja bym Werduma jeszcze nie przekreslal. Strasznie bym chcial zobaczyc jego rewanz z JDS'em.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 155 - Santos vs Velasquez 2 - LIVE

Następny temat

Top 5 walk roku 2012!

WHEY premium