SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez 2 – wyniki/dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ale bullshit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
chyba musiał brać pure creatine z sfd to dlatego tak mu bajce urosły...

Co ma poziom kreatyny do walki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
JDS <- idź spać, jesteś pijany!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Gdzie można dostać ta kreatyne wysokiego stopnia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
JDS stał się królem kretyńskiego p******enia w tym momencie. Niech jeszcze powciska kity, że on jest jedynym czystym ciężkim i nawet nie wie co to koksy.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Nie ogarniam, Cain dostał wp****** to było 0 tłumaczeń. Nie ubolewał nad tym, że był kontujowany itp. Te Brazole to jednak nie umieją przegrywać. Niech jeszcze po następnej walce JDS wpadnie na koksie to będzie pełnia szczęścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no szkoda, że teraz nie wpadł, Reem by miał powód do beki z niego nigdy go nie lubiłem a teraz to ja tylko mam nadzieję, że dostanie Hunta jak wygra ze Struvem i zaliczy KO a potem wpadnie na testach i się będzie tłumaczył, że za dużo białka brał

Nie wiem jak można być fanem JDSa przecież to hipokryta, NADWRAŻLIWY TYP i tylko mi na nerwy działa, umiejętności ma zaj**iste, ale charakter z dupy.. pewnie większość go lubi dlatego, że walczy efektownie i nokautuje ludzi, jak taki jak Jones sobie Bentleya po pijaku rozj**ie czy się z obcymi pannami prowadzi to mnie to nie rusza a jak JDS p******i te swoje farmazony to się już wk***iam

jak ten pas zdobył to mu odj**ało, bo jeszcze był normalny przed walką o pas, ale dlatego, że nie był taki popularny

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-13 19:14:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Steven0

Nie wiem jak można być fanem JDSa przecież to hipokryta, NADWRAŻLIWY TYP i tylko mi na nerwy działa, umiejętności ma zaj**iste, ale charakter z dupy..



Steven0

pewnie większość go lubi dlatego, że walczy efektownie i nokautuje ludzi,


sam odpowiedziałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4321
Nie no kretyńskie tłumaczenie, ale chyba dwa razy zaznaczył, że jest to tłumaczenie lekarza, a on sam usprawiedliwia się problemami osobistymi (czy coś w tym stylu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
@Steven0
Weź nerwomix jakiś

Nie mam nic do usprawiedliwiania swojej porażki, masa fighterów ma tą przypadłość, z Lombardem na czele. Nagle się okazuje ze ktoś miał kontuzję, ktoś to, ktoś śmo, komuś się lać w środku 2 rundy zachciało. Ale takie usprawiedliwienia powinny być połączone ze zdaniem "a najważniejsze jest to, że mój przeciwnik był tego dnia po prostu ode mnie lepszy". Bardzo szkoda że Żunior nie pomyślał dodać czegoś takiego do tej listy i minus dla niego.
Co do samego JDS to ma swój gym w którym trenują chłopaczki z ulicy, jeden z trenerów sam ich często zgarnia. No i tego dzieciaka zabrał na walkę z Mirem etc. etc. także nie róbcie z niego znowu jakiegoś bezsumiennego chama. Do Rampage'a mu brakuje nadal a R. jaki uwielbiany na całym świecie, a jaki z niego ch*j prywatnie, i czasem przed kamerami

Zmieniony przez - _lechu_ w dniu 2013-01-13 19:29:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 155 - Santos vs Velasquez 2 - LIVE

Następny temat

Top 5 walk roku 2012!

WHEY premium