SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez 2 – wyniki/dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
czy JDS jest rzeczywiście lepszy od Caina.. Odpowiedź została udzielona 30 grudnia: NIE!

zaraz zaraz, czy nie jest czasem 1:1 ?
owszem w tym pojedynku byl lepszy, ale jesli dojdzie do trzeciego starcia to ono zedcyduje ktory rzadzi
w pierwszym starciu cain dostal strzala i padl, w drugim jds dostal ale przetrwal do konca, potrafil sie jeszcze bronic
nie jestem jakims fanboyem juniora ale z takimi ocenami to bym jeszcze poczekal bo w mma wszystko sie moze zdarzyc, no moze na razie oprocz kategorii ww i lhw

Zmieniony przez - mleqs w dniu 2013-01-02 20:57:21

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładnie wszystko się może zdarzyć, ale Cain był niepodważalnie lepszy w każdym aspekcie walki od Juniora czego nie można powiedzieć o 1 walce, gdyby go znów tak szybko posłał spać to by coś znaczyło a tak tylko tj pisałem kiedyś: potwierdziło, że JDS ma nokautujący cios, świetny timing i trochę szczęścia, bo cios padł w skroń a nie w szczękę co zamroczyło Caina no i potwierdziło, że Cain ma też luki w defensywie, bo jeśli ktoś kogoś nokautuje to osoba znokautowana miała lukę w defensywie w mniejszym lub większym stopniu.
W 3 walce też nie byłbym pewny Caina, ofc byłbym jeszcze bardziej pewny niż przed ich 2 walką, ale po tej walce JDS udowodnił, że jego TDD i ucieczki z parteru są zaj**iste a walka w stójce mimo dominacji Caina zawsze może się skończyć różnie fakt JDS widać źle się spisuje gdy się na niego dociska, ale zawsze w wymianie może Caina znokautować, bo ma czym..
btw tak sobie pomyślałem jak gdyby po tych "rozpaczliwych" próbach obalenia JDSa, JDS trafił czymś mocnym Caina i znowu znokautował np. w 3 minucie to by lord napisał: "Cain robi postępy, może w ich 3 walce jeśli do niej dojdzie Cain dotrwa do 2 rundy"
Dlatego walka jest walką i nie zawsze wszystko jest jasne i nawet faworyt przegrywa lub ktoś kto dominuje całą walkę może jednym trójkątem/ciosem przechylić szale na swoją korzyść

dobry tej hajlajt Kejna

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-02 21:22:02

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-01-02 21:23:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
"JDS lewym prostym chyba też kogoś skończył, whatever ...
A już czytałem bezpośrednie zwroty do mnie, że i co Cain wygrał, no dobra, wygrał i co?"
to że ja np. sie ciebie normalnie zapytałem,czy dalej twierdzisz ze JDS by pojechał w stójce Alberta,albo Saletę(w Prime)? czy ja ci w jakis sposób ublizyłem czy co? po prostu cie spytałem? i tyle,nie znam cię i nigdy pewnie nie poznam,a jezeli ty czyjes "zapytanie" odbierasz jako nie wiem, "atak" na siebie,to to juz "twój" jakis problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Steven gwoli ścisłości - FlyWin to jeden typek który robi HLe, a nie grupa, a ten HL Caina to nic innego jak stary poczciwy ale zaktualizowany o walkę z JDS - Best Damn Cain HL

Cios JDSa w 1 walce to nie był żaden fart... Jest 1:1 póki co i JDS wygrał z Mirem tylko dlatego bo trafił go prawym prostym? Bzdura, Mir to był chodzący, powolny worek bokserski. JDS od początku kontrolował przebieg walki i każdy cios dochodził do łba Mira

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-01-02 22:54:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 282
Wobec tego cóż to za światłego fightera posiada w swoim nędznej rozdzielczości avatarze? Dla mnie bzialka wygląda na młodego Filipovica, ale cóż... może to być jakieś Kociao z KSW lub temu podobmny wynalazek :)

a teraz wracając do tematu...cokolwiek by nie mówić JDS jest zawodnikiem jednowymiarowym, co więcej ów wymiar nie jest tak doskonały jak się niektórym wydawało. Cain całkowicie Go poskładał w jego płaszczyźnie walki. To, że nie skończyło się jak w ich pierwszej walce tylko w drugą stronę jest również zasługą Herba, który nie przerwał pojedynku gdy Cain masakrował Juniora klęczącego i chowającego głowę za podwójną gardą.
W pierwszej walce Cain dostał plombę, ledwo się zdążył zasłonić a sędzia już przerwał walkę:)... po czym Cain wstał i poszedł do narożnika :)

Żebym nie został źle zrozumiany. Junior to świetny zawodnik, ale po prostu są lepsi. Jest po prostu przereklamowany, coś a'la bracia Diazowie.

Kolejna sprawa: nie jestem fanem Jona Jonesa. Nie budzi we mnie sympatii, ale oddać należy cesarzowi co cesarskie. Jones do LHW zbija napewno, pytanie tylko ile, bo chodzą różne wersje. Gdybym miał pobawić się w taki prywatny ranking szans wzg Jonesa w HW wyglądałby on IMO tak:

1. Ali - Jones 70-30
2. Cain -JJ 60-40
3. Cormier - JJ 35 - 65
4. Werdum - JJ 30-70
5. Carwin- JJ 30-70
6. JDS - JJ niestety, ale max 30-70
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jones jakby wyłapał gonga od JDS to by się zesrał w gacie i pogubił jak dziewczynka

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-01-02 22:57:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Niektórzy nie zdają sobie sprawy ,że jak JDs zawalczy eraz z Cainem od RAZU to za 1,5 roku zobaczymy JDS vs Cain 4.Według mnie rewanżów wystarczy i chcę zobaczyć Caina i Juniora z innymi przeciwnikami bo p******ą mnie rankingi.Mnie obchodzą walki.

Dlatego JDs niech zawalczy z Huntem
A z Cainem Overeem.
I wtedy
Jeśli wygra Overeem to proponuję walkę Overeem vs JDS/Hunt .ŻEBY NIE BYŁO ZNOWU REWANŻU NIE DAJĘ TUTAJ WERDUMA.
Jeśli wygra Cain to Cain vs Werdum.

Po prostu te walki podobają mi się stylowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
co wy z tym rewanzem,nie sadze,zeby w ogole byla taka opcja,dajcie spokoj z takim gdybaniem. powiedzial,ze chce rewanzu,no bo chce i go dostanie,ale przeciez nie od razu,skoro inni w kolejce juz czekaja,w tym niejaki pan Overeem. Adamek tez mowil,ze chce jeszcze raz walczyc o pas,ale raczej nie mial na mysli,ze pol roku po wpyerdolu jaki dostal od wiadomo kogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Doj**ałeś z tym opisem awatara Banea. A co do pierwszej walki Junior vs Cain - gdyby sędzia tego w porę nie przerwał to Cain by odpłynął i tyle.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 282
aa oczywiście, jakby wyłapał:) jakby Big Foot wyłapał plombę od Fedora też by poszedł spać, a jakby Nog nie szedł po poddanie z Mirem to by go ubił w stójce. A Nelson trafiłby Caina? A jak Hunt trafiłby Caina? Jak tam? Pobawimy się w jakby, czy zejdziemy na ziemię? :)

Ale co mi tam, chętnie posłucham jakie atuty ma JDS w walce z Jonesem? Oprócz siły naturalnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 155 - Santos vs Velasquez 2 - LIVE

Następny temat

Top 5 walk roku 2012!

WHEY premium