SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 155: Dos Santos vs. Velasquez 2 – wyniki/dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
mikel-
W sumie nie pamietam czy Rashad spokornial jak dostal od JJ ...

Jak dobrze pamiętam to było tak, że w jakimś wywiadzie po walce z JJ Rashad powiedział, że teraz pojedzie sobie do domu i popłacze, bo przegrał. Ale fakt faktem od tamtej walki jakoś Rashada nie słyszymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
@wiktor902
to ja ci tez z całym szacunkiem odpiszę,sam p******isz głupoty aż miło, masz klapki na oczach,czytasz to co ci pasuje,a jak cos juz nie pasuje to "twierdzisz" ze nieczytasz,bo "nieczytelne",sam zacząłeś się "smiac", jak napisałem że Sosnowski by pocisnął Juniora w "stójce",to jakos czytałes?,a teraz juz twierdzisz że ""nieczytasz" moich postów bo "nieczytelne",skomentuję to po prostu tak ----> ale to co napisałem to pewnie dla ciebie bedzie "nieczytelne"



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2013-01-04 23:02:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
http://www.ufc.com/news/2012-by-the-numbers  - JDS sie zalapal (11 - Most takedown in a single fight: Cain Velasquez, UFC 155) bane158: jak kolega ma Ci odpisac jak jego idol przegral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
11 razy uwolnić się z TD to też sztuka. Albo JDS jest prze asem skoro naruszony tyle razy potrafił się wyswobodzić, albo 'ground control' Caina jest przereklamowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Trochę tego i tego. JDS ma żelazny łeb, to pewne, naprawdę trudno mi sobie go wyobrazić znokautowanego. Z drugiej strony Cain nie ma petardy. Jest mistrze jeśli chodzi o kontrole w parterze i rozbijanie przeciwnika, ale te jego ciosy na glebie zabójcze nie są.

Są wkvrwiające i jest ich multum. Kongo przetrwał 3 rundy, JDS 5, ale już np Big Foot ani jednej, i właśnie on jest przykładem tego, że skuteczność przeciwnika zalezy od tego na ile mu pozwalasz.

Nie jestem fanem JDS-a, ale nie ma co tu gadać, to w chvj sprawdzony zawodnik z mega mocną szczęką. To nie Silva, żeby go gwałcić w parterze, inny level.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
mi JDS zaimponował w tej walce GENIALNYM TDD i ucieczkami z parteru w szczególności w 1 rundzie!.. O ile wcześniej jego TDD było pod znakiem "?" to teraz to jest potwierdzone: JDS ma genialną obronę przed obaleniami
ground control Caina nie jest przereklamowane, jest na w ch** wysokim poziomie, jego kontrola jest jedna z najlepszych na świecie imo zdecydowanie najlepsza w HW.. JDS to naprawdę TOUGH GUY! W stójce Cain miał przewagę dlatego, że JDS musiał bronić obaleń i w rewanżu może być tak samo, bo jeśli JDS będzie trzymał wysoko gardę i skoncentruje się na uderzaniu to może zostać obalony a jeśli skoncentruje się na bronieniu obaleń może zostać mocno trafiony i punktowany w stójce jak ostatnio, Cain to stylistycznie strasznie trudny rywal dla JDS pisałem o tym ciągle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Komix -
Cain zdominował totalnie JDSa, wszystko co juz mogło być powiedziane, zostało powiedziane, więc nie wiem o co te kłótnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Junior stwierdził, ze w walce nie był sobą, nie atakował. Jakiś problem w psychice go dopadł. Tak przynajmniej sam to tłumaczy. Chce szybkiego rewanzu, mówiac nawet ze nie chodzi o hajs, chce udowodnic ze jest lepszy. Rzadko kiedy piszę, ze 3,4 walka tych samych gości mnie interesuje ale w tym przypadku to cos jak pacman vs marquez. Mogę z wielką przyjmenoscia jescze raz obejrzec ich kolejna walke

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Ja również, ale za 1-2 lata. Na tą chwile wolałbym:
Cain vs Reem
Cain vs Werdum


JDS vs Hunt
JDS vs Kongo

Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2013-01-05 22:06:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
mikel-
http://www.ufc.com/news/2012-by-the-numbers  - JDS sie zalapal (11 - Most takedown in a single fight: Cain Velasquez, UFC 155) bane158: jak kolega ma Ci odpisac jak jego idol przegral


To, że kibicowałem Juniorowi nie oznacza, że jest moim idolem. Przegrał trudno, w pierwszej walce wytypowałem jego wygraną, w drugiej nie. Napisałem, że szacun dla Caina był lepszy itp. Co miałem zrobić innego? Przepraszać jakiś interenowych napinaczy, że się pomyliłem? Dorośnijcie

JDS nawet nie jest moim ulubionym zawodnikiem, ale jakoś nie mam problemu z tym, że przegrał. Nawet jeśli mój ulubieniec przegrywa to nie mam z tym problemu, każdy sportowiec ma lepszy i gorsze momenty w karierze. Ale wy albo kogoś wielbicie, albo hejtujecie. Pogratulować

Pierwszy raz, w życiu dobrze coś wytypowałeś i będziesz się tym szczycił przez xx czasu, bo Cię w ogóle nie rozumiem i bezpośrednich zwrotów do mnie także.

PS Nie znam Cię, ani nie kulaliśmy się razem na macie, więc nie nazywaj mnie swoim kolegą.

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2013-01-05 23:32:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 155 - Santos vs Velasquez 2 - LIVE

Następny temat

Top 5 walk roku 2012!

WHEY premium