SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy IV

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474609

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
10 dzien na towarze
dawki zmniejszylem intuicyjnie :)
dopiero 2 treningi zrobilem na full ale pompa masakra, sila prawie jak na zyciowkach, cialge jakies zarcie idzie

nie mam fot za tydzien cos zrobie jak szal sie zacznie

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Joszi przede wszystkim technika ,a pózniej ciezar przy budowaniu muskulatury najwazniejsza jest odpowiednia praca miesnia ,a nie podnoszenie wielkich ciezrów kosztem techniki.
B-50 pokulac i pobijac sie fajna sprawa , taka mała tylko rada moja dobrze rozciagnij wszystkie mieśnie to wtedy gabaryty nie beda przeszkodą. I nie myście,ze gabaryty jakos przeszkadzają w uprawianu sw spojrzcie na niektórych zawodników w mma np takich jak Kimo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
B-50 to teraz ostro za walki sie wziales? I z tego masz miec many? Jakies zawody sie szykuja? A moze z Popkiem?<wow><wow> Sorki, ze tak sie interesuje, ale ciekawi mnie twoja historia. Twoje zdjecia zrobily na mnie ogromne wrazenie. Znasz sie na rzeczy. Wrzuc jakies zdjecia z maty.

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale na pewno na dynamike wplywaja. wiadomo sila jest wazna ale rosnie masa spada kondycja. ogolnie ciezko to pogodzic i nie da sie byc mistrzem tu i tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tank piles cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
im mniejsza masa tym lepsza kondycja, jeszcze się będziesz cieszył z każdego kilograma mniej jesli oczywiście bierzesz się za SW poważnie, bo nie wiem co Ci tam po głowie chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ale ja bede bez diety roslem to tam bede zabijal nie no troche sie juz bawie na macie tu w uk cos sie szykuje wiec kasa bedzie nie zapeszam waga to 10kg spokonnie moge zejsc nieprzejmuje sie
temat b-50 zamkniety dawac foty

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2007-12-09 22:06:05

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
Gregor twoja historia jest jeszcze ciekawsza, ale do Ciebie boje sie zagadac hehe.

Ok juz sie nie odzywam, bo nie koksuje i nie dałem swoich fot. Obserwuje dalej...

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
tank B-50 jest hetero o ile mi wiadomo, ale z Kazamem możesz zagadać jak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta z kaziem mozesz zagadac. Lubi przyciac bajerke



A ja to jestem nieudacznikiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Osłonki przy superdrolu

Następny temat

Meta a estrogeny

WHEY premium