SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy IV

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474644

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Coś do pośmiania się,z dzisiejszego dnia w pracy
Do sklepu wchodzi typ.Placek,wygladający na kogoś kto sztangi nie widział na oczy,nie mówiąc o misce.W zasadzie niedożywiony na maks,ale typ "mądrusia książkowego",wiedzącego lepiej.Pada pytanie o Mega Mass 4000.Jako że nie mam w tej chwili tego produktu,proponuję mu Mega Mass 2000 tłumacząc,że różnice w składzie są tak niewielkie,że to w zasadzie bliźniacze odżywki,a 2 czy 4 tysiące,to tylko nazwa handlowa,bo nikt nie zjada kilograma czy połowy tego,żeby uzyskać żadaną liczbę kcal.Typ wyśmiał mnie twierdząc,że 4000 jest dwa razy mocniejsza.Pomyślałem,że zrobię mu psikusa,skoro nie słucha mądrzejszych.Nachyliłem sie do niego i powiedziałem,że mam coś specjalnego dla znawców,bo widzę,że nie z byle kim mam doczynienia i zaproponowałem mu Gain Bolic 6000.Oczy zaświeciły mu się jak lampki na świątecznej choince i zadowolony prawie krzyknął Biorę.W zasadzie mogłem już odpuścić ale pomyślałem o Was i robię sobie bekę dalej.Po cichu powiedziałem,że mam coś specjalnego dla zawodowców...Wyszedł szeroko uśmiechnięty z Magnum 8000 .
W sumie dobrze na tym wyjdzie

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-12-06 19:00:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5159
haha BL dobry jesteś , mam idento znajomych co imm sie wiele wydaje

ps. mozesz zajrzeć jeszcze raz napisać jaka była by twoja koncepcja

Zmieniony przez - cekt w dniu 2007-12-06 19:07:43

Powstałeś z prochu(...)to siE OtRZeP!!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
ojj Body nie ładnie tak wprowadzać klientów w błąd.Ale jak najbardziej Magnum 8000 będzie dla niego w sam raz. Niejako,że też siedze w tej branży najbardziej rozpier....ją mnie pytania lub tel. typu.."Ty ziomuś a jak wezme...i tu padaja ze dwie,trzy nazwy supli...to ile po tym doj..ie??Będzię 5/6 kilo mięcha??..."
Lub raz rozżalony klient dzwoni i wali do mnie z tekstem..."Ty nie wiem co się dzieje,ale tak mnie na sranie wzieło,że pół dnia na kiblu siedze!!! ja na pocżątku zapowietrzony pytam ale o co chodzi??? a on się mnie pyta czy to czasem nie po Nitrobolonie??Ehh są czasem jaja,a czasem to sam scyzoryk w kieszeni sie otwiera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
No kozacki zestaw mu poleciłes Body 4 razy mocniejszy od zwykłego mega massa 2000 to dopiero musi fukać

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9480
Bu hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
no teraz to juz masz go BOdy z glowy bo po tej odzywce na pewno sie do sklepu nie zmiesci

no panowie Jonny tez sie wzial do roboty jedzonko na czas, bieznia dodana bedzie ogien Pan BOdyLine i Dariusz mnie pilnuja wiec mam zamiar pozytywnie WAs zaskoczyc na wiosne

Zmieniony przez - jonny braw w dniu 2007-12-06 19:50:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
bez obrazy Pawson, ale masa jak ****a u kiwika
jest co odrabiac bo na serio polecialo miecho masakrycznie.

obys szybko do formy wrocil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
takie pytanie do narazie czysto teoretycznych rozwazan. spotkal sie ktos z was z przypadkiem (ewnetualnie sam byl), prawie calkowicie ujemnej genetyki do tego sportu ? powiedzmy ekto, wysoki i chudy jak szkieletor, rewelacyjne postepy masowe (5kg w pol roku), potrafiacy spalic w ciagu 2 tygodni przerwy od cwiczen to co zrobil w pol roku. do tego mimo wszystko wysoki poziom bf

i takie pytanie, czy jest szansa ze dzieki kilku(nastu) cyklom na saa uda sie chodz troche zrobic z niego ludzi ? nie chodzi mi o sywletke ala arni czy ronni ale ktos po kim widac ze cokolwiek cwiczy. no i czy saa moze cos zmienic z tymi ujemnymi genami ?

wiem w jakim temacie to dalem ale stwierdzilem ze nowego nie ma sensu zakladac, wiec prosze sobie oszczedzic jakis d****nych komentarzy

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
Pewnie ze jest szansa ale przede wszystkim dobrze zbilansowana dieta bo to podstawa

Zmieniony przez - jonny braw w dniu 2007-12-06 20:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
igf-1, mgf

a na powaznie, zacznij od mety - moze zmieni Ci sie troche metabolizm na korzystniejszy.

probuj i obserwuj reakcje organizmu. jak trenujesz juz troche i wypracowales spora ilosc receptorow, towar powinien ladnie sie wchlaniac i efekty powinny byc zadowalajace.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Osłonki przy superdrolu

Następny temat

Meta a estrogeny

WHEY premium