SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy IV

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474640

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
makaron z cola, twarog z woda ****a co wy jecie do ****a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
ja nie wiem czy ta tuna z kolą wy na powaznie czy to jakis wkret juz nie łapie

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
tutaj wszyscy sa powazni ....

a tak wogole to koniec spamu dawac foty koksy dawac szybko

Zmieniony przez - smyryyyy w dniu 2007-11-10 16:29:01

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
tuna z cola ok chyba przejde na 2 puszki wchodzi teraz 4 puszki po jednej a maja byc 3x2
a na sniadanie robie co innnego mleko 100g owsianych slodzik banany truskakwi obojetnie.Mozna dosypac porcje bialaka ja z racji tego ze jem jesszcze jajka+kanapki nie robie ale ogolnie wczoraj na noc z bialkiem chluplem.
Ogolnie panowie jak niemozecie zrec na cyklach to blender i mixowanie i przebijacie kazde biabiery warto sprobowac.

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2007-11-10 16:29:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
miczel twaróg z goraca woda za***isty patent ,jedyna forma zjedzenia pół kilo sera naraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
dzeki b-50 za taki fajny sposob, nie ma za co chlopaki

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jak już łapiecie się za blender,to róbcie to z głową.Jak Łukasz powiedział,że pije tuńczyka z colą,to jak barany idziecie za tłumem.On nie robi tego dla podniebienia,tylko,żeby zjeść te duże ilości produktów białkowych,które w normalnej postaci mu ryj wykręcają.Wielu z nas nie musi wcale tego robić,bo nasze witki nie sięgają 5 dyszek.Ta cola do wszystkiego zrobi Wam więcej kuku w bebechach niż te 100tbl. metki,z których cykle układacie.Przykład mojego śniadania:
100g płatków owsianych
50g gainera
50g białka
25 ml oleju lnianego
woda/miksuję w postaci półpłynnej i wypijam/zjadam.Przynajmniej smakuje a dla żołądka zdrowsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
No panowie bylem dzisiaj goscinnie na konsultacji u BodyLine i powiem wam szczerze ze prezentuje bardzo dobra forme, widac ze wie chlopak o co chodzi w tym sporcie, swetry pekaja, jeansy sie przecieraja wiec masa idzie. Mowie wam ze bedzie kozacko ja caly czas walcze o to by wstawic fotki ale nie umywam sie forma do was wiec nie bede sie osmieszal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
ty juz od 2 edycji chwili prawdy ******lisz o tych fotkach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Osłonki przy superdrolu

Następny temat

Meta a estrogeny

WHEY premium