SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy IV

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474599

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Darek masz sylwetkę jaką chciałbym kiedyś wypracować, dużo mięcha i kazda partia ładnie rozwinięta, masakra jak dla mnie

Zmieniony przez - Dibo22 w dniu 2007-12-18 00:47:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
Ojcze slyszales oskarzaja CIe ze mnie molestowales wez no cos z jordanem zrob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Synu ja nikomu nie mowilem.
Daje slowo harcerza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Dibo duzo Ci nie brakuje , z kaltka tez maiłęm problemu bo waliłem za duze ciezary , z jakies 7 miesiecy temu jescze po 170kg x 5 powtrz na płaskiej, teraz maks robie na plaskiej 110kg x 10powtrz , oglonie zmniejszylem ciezary ,a zaczolem trenowac bardzo dokladnie i z krótkimi przerwami i dzieki temu odrazu ruszyłem z miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak nie zrozumie.
A jak juz to na 2 treningi.
Dibo jest silaczem a nie kulturysta.
Ja zmniejszylem ciezary i moze nie widac tego ale sam po sobie widze ze sylwetka i ksztalt miesni na plus duzy plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Ja widze , tylko przy takich wymiarach zmany mocno zauwazalne zachodza bardzo powoli, dołozyc troche miesa jest naprawde bardzo ciezko.

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2007-12-18 01:11:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
ja od teraz zamieniam sie w kulturyste, zmniejszylem ciezary a plaskiej nie robilem od 3 tygodni dla mnie wczesniej bylo to nie do przyjecia ale teraz obralem inne priorytety i d nich bede dazyl

to glownie dziala psychika bo kazdy widzi jak sie macha 170kg na sztange a pozniej robi sie technicznie okolo 110 max 120kg i kazdy mowi ale spadki albo dogaduje i czasem ciezko jest nie pokazac sily ale na szczescie mam to za soba. to co mialem do udowodnienia udowodnilem teraz bede udowadnial sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
z zdjeciami to jest jescze taki problemze robimy je słabej jakosci aparatami czysto amatorskimi ,dlatego zawsze na fotkach gozej wychodzimy , ale jakby wział nas jais fotograf dobrze oswietlili probil profesjonalnym aparatem fotki to by mozna powiedziec ze by oddawaly to co jest w realu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty to jony sluchaj siebie a nie ludzi dookola. jak zaczniesz przestawac zwracac na nich uwage i srobowac soje ego to zaczniesz odnotowywac wyniki jesli chodzi o kulturystyke.

Ja juz sie dawno przestalem ogladac.
No moze nie do konca bo za dupami sie jeszcze ogladam
zartowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
nie slucham ludzi do okola, niedawno przestalem i juz widze pierwsze efekty wiec bedzie dobrze juz to czuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Osłonki przy superdrolu

Następny temat

Meta a estrogeny

WHEY premium