SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy IV

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jak bedzie ciagnal cykl za cyklem, albo na saa non stop to sie porobi, byle nie bylo dlugich okresow off bo wszystko poleci.
pyatnie tylko czy warto...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ciężka pracą z każdego da się wyciągnąć jakiś potencjał.Najczęściej brak elementarnej wiedzy sprawia,że przy kiepskiej genetyce nie idzie jak trzeba.I nie o SAA tu chodzi.
Mój przykład 62kg na starcie,wąski szkielet,szybka przemiana materii.Żarłem,trenowałem,spałem budziłem się najedzony i dalej żarłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
pisalem ze narazie teoretycznie wiec nawet o cyklu nie mysle

tylko mysle co zrobic zeby taka sytuacje zmienic

hmm u mnie duze ilosci zarcia powoduja wzrost bf na brzuchu i tyle praktycznie. a diet juz przekombinowalem troche

hmm Micz twierdzisz ? a pamietasz moze stare foty Marcela (mam nadzieje ze w ucho za wymienienie nicka nie dostane ) jak kiedys wygladal i najnowsze ? szczerze mowiac to jego przemiana mnie najbardziej zaispirowala do tego ze cos z tym mozna zrobic

zreszta moze Marcel cos naskrobie jeszcze

aa i pamietam jescze Cinek takim byl sucharem hrr

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
BL poległem

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
u mnie duze ilosci zarcia powoduja wzrost bf na brzuchu i tyle praktycznie. a diet juz przekombinowalem troche
Widzisz?Głupoty piszesz.Brak elementarnej wiedzy.
Jakie diety testowałeś?Z "Pani domu"?
Ty masz się nauczyć odżywiać tak,żeby ilości makroskładników optymalnie "współpracowały" z Twoją przemianą materii...a nie "stososwać" różne diety
No offence ale ciagle za mało wiesz o swoim organizmie.


Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-12-06 20:30:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038


jako ze sie wcinam w powazny temat to pewnie nikt nie zauwazy nawet tej foty


chcialem byc jak reszta kozakow i cyklem od lustra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
kura plecyki fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jaki masz plan Batman?Ile jeszcze budujesz masę.Będziesz ciął?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ever Marcel zrobil najwiekszy postep jaki w zyciu widzialem, Cine tez bardzo usrosl ,racja
no i tak jak powiedzialem, od saa chlopcy nie stronili przeciez
a pozatym nie powiedzialbym ze Marcel ma ***owa genetyke, ma calkiem niezla imo, zawsze trzyma dobra forme, niski bf i robi spore postepy.
Pewnie ze dieta podstawa, jak powiedzial BodyLine, nie wspominalem o tym bo to rzecz oczywista, podstawowa.Plus sporo saa ,dlugie mocne cykle , malo offu i byc moze cos z tego bedzie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
tak z pani domu tys kcal na duzo mase na saa

z roznym rozkladem makroskladnikow, mixy jak standardowe 5g ww, 1g tluszczu, 2g bialka. potem kombinowanie z kazda z tych wartosci, zmniejszac albo zwiekszac, skutek taki sam. podobnie z treningiem

nie probowalem lc, tkd i ckd

Kurczak dawaj foto w maluchu hrrr

Micz no wlasnie lecz chodzi mi czy te zmiany moga zostac na dlugo, czy chwila przerwy i zaczynamy od poczatku ze organizm przeciw nam ? Marcela pamietam foty stare to szczerze mowiac chudy sie wydawal ale to co teraz prezentuje to maakra w pozytywnym znaczeniu. Zreszta moze sam cos naskrobie, na to licze

dobra ja uciekam. jutro sie odezwe wiec nie jechac za bardzo po mnie

Zmieniony przez - everr w dniu 2007-12-06 20:41:09

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Osłonki przy superdrolu

Następny temat

Meta a estrogeny

WHEY premium