SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy IV

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474637

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no pewnie.
w domu strazaka jest widelo i jest pinpong i jest za***iscie.


Zartuje oczywiscie.
Wolal bym mieszkac na wsi i miec dom niz na blokowisku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9480
Winszuje... Efektownie to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Piękny,pełny przysiad.Zero wątpliwości Marcin.
EDIT:W mieście jest więcej wieśniaków niż na wsi

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-11-27 19:26:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Grzesiek j...ne gino rosnie pomimo tego ze ari ED daje. Juz mam okolo 1,5 roku od ostatniego cyklu i myslalem ze da rade zatrzymac go ale niestety. Nie ma sensu dalej ciagnac bo na zawody i tak nie wyjde z takim wiec lepiej odstawic ,poczekac i usunac razem z gruczolami.



Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2007-11-27 19:29:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
My ze wsi mamy piękne tradycje wies ma swoje uroki ale tez i wady niestety. dobra wrzucac foty niespamowac. to jest wasza chwila prawdy

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
silny chlopaczyna.
Progres ogromny. Jak sobie przyomne ta fote z nogami to az mi sie chce isc porbic przysiady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Dzieki !! Wiem ze szalu nie ma z takimi ciezarami na nogi ale nie odrazu Krakow zbudowano. Zrobilem 3 powt samemu plus jedno z pomoca i czuje ze mam sporo zapasu jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem Cie Marcin. Lepiej wyciac w ****.
Ale z adexem dziwne.
Jestes pewien jego autentycznosci bo ja pamietam ze lapalo mnie gino jak dalem prowi i nolwe i spore bylo dalem 1/2 e2d i zeszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja najwiecej siadlem w tym stylu 240kg ale odczulem po calym ciele. Nie wiem czy wogole jest sens szarzowac ciezarem. Nogi i tak lepiej ida zdoswiadczenia przy ok 15 ruchach.
A mozna zrobic z ciezarm na barkach dla izolacji i tez bedzie a juz obciazenie stawow mniejsze, A na prawde tu to ne znasz dnia ani godziny przy taich obciazeniach.
Nie wiem moze sie sram ale po latach treningu nie wiem czy warto.
Na naszym poziomie, przynajmniej moim. A do kulturystyki mysle ze nie trzeba Ci tego Marcinie. Z twoim ksztaltem to juz 70 wyglada kozacko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
apteczny Niestety mam takie sklonnosci. Tamox tak samo jak cukierki moge jesc i nic. Bez gruczolow bede mogl bic dowoli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Osłonki przy superdrolu

Następny temat

Meta a estrogeny

WHEY premium