SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy IV

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 474610

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
wazne ze jest zadowolony


BL dobrze to wyglada . jaki wymiar witki?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
BL możesz napisać swój trening na klatke??
Może diabeł tkwi w szczegółach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Mogę wypisać jedynie ćwiczenia z których korzystam w treningu klatki piersiowej,bo każdy mój trening wygląda nieco inaczej.
-Wycisk sztangi,sztangielek w poziomie
-Wycisk sztangi w skosie up(smith)
-Wycisk sztangielek skos dół(różne chwyty)
-Wycisk sztangielek poziom
-Pompki na poręczach
-Rozpiętki skos up/down/poziom/opcjonalnie butterfly
-Krzyżowanie linek
Trening klatki wykonuję dwa razy na 8 dni i każdy wygląda nieco inaczej.Oczywiście zmieniam ilość serii,powtórzeń i wprowadzam różne zasady treningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Hmm...Ćwiczenia bardzo dobrze urozmaicone,ale wiesz co...może masz jakieś zdjęcie podobne do tego z profilu ale frontem,lub klatka bokiem??Chciałbym przyjżeć się jak ta klatka prezentuje się w czasie rzezby.Zauważyleś,że odstaje również wtedy??Może tylko w trakcie robienia masy tak to wygląda??Jak wcześniejsze doświadczenia z masówek??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587


Klatka zawsze była słaba.Dopiero niedawno nauczyłem się ją trenować.Fota z okresu lekkiej redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
jak kameleon zmieniasz to ciało. dla mnie rewelka

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Body wcale nie jest taka słaba,wielu chcialoby miec taką właśnie ale rozumiem że Twoja poprzeczka wisi troche wyżej
Po Twojej rozpisce treningu trudno mi coś doradzić ale na pewno powinieneś traktować dół klatki jako priorytet,na jakiś czas moim zdaniem powinieneś darować sobie płaską ławeczke.Na każdym treningu spróbuj robić jedno wyciskanie głową w dół(hantle/sztanga -na zmiane)a drugie ćwiczenie takie jak:pompki na poręczach lub linki z dolnego wyciągu-które szczególnie polecam rób jako ostatnie z większą ilościa powtórzeń na dopompowaniem-ok.15.
Do tego naturalnie wyciskanie w skosie-Grzesiu ma kompletną racje,to ćwiczenia buduje mase!!!Sam właśnie tego doświadczyłem po bardzo długim przestoju,do tego rozpiętki i kompletny trening gotowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
panowie jak mozna doje.bac łydy nie majac suwnicy ani nie mogac sie o nic opierac przy unoszeniu nog ze sztanga?



jednynie robilem unoszenie lydek ze sztanga na kolanach i nic wiecej a to mało.....



Zmieniony przez - ciacho394 w dniu 2007-11-24 14:04:36

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
Giszman czy w ten spsob moge rowniez postepowac z tricepsem ???? chodzi mi o pompki na poreczach na ostatnia serie i pompowac ok 15 powtorzen w serii?

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
bl do formy ze zdjecia doszedles na saa?

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Osłonki przy superdrolu

Następny temat

Meta a estrogeny

WHEY premium