SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trojboj nie jest dla bab!;)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 247 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1511
k00ndzi00
Szkoda że nie masz asekuracji bo na ławce poszło by duzo więcej widać ogromna siłe!


Eee, przy takim ciezarze nie potrzebuje, dzisiaj po prostu slaby dzien. 5h spalam i jestem juz zmeczona praca.Do podania to by sie dzisiaj przydal, nie powiem, bo non stop w te stojaki napinkalalam :D W poniedzialek robilam serie 70tka i bylo ok:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Nie ważny cieżar ja już od 100 proszę o asekuracje :) różnie może być :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 247 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1511
No niby racja, ale tak patrzac to bym musiala w kasku wychodzic, bo ceglowki sie trafiaja ;) A tak na serio, no coz zrobic. Albo sama albo wcale;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc. Widzialem Cie na zawodach w Krakowie, chyba w listopadzie na silowni "Kwadrat". Wyniki masz konkretne. Bede sledzil, powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
wpisuję się i ja!
Konkret babka z ciebie!
dobrze, że dziennik założyłaś, będziesz wielkim motywatorem!

p.s. można liczyć na jakieś filmiki z treningów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
również on, zapowiada się bardzo ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 247 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1511
PUSHhard
wpisuję się i ja!
Konkret babka z ciebie!
dobrze, że dziennik założyłaś, będziesz wielkim motywatorem!

p.s. można liczyć na jakieś filmiki z treningów?


Pod rozpiska treningu jest podlinkowany, "filmy do calego treningu:P Pozroł:)

wiktor.grybos
Czesc. Widzialem Cie na zawodach w Krakowie, chyba w listopadzie na silowni "Kwadrat". Wyniki masz konkretne. Bede sledzil, powodzenia!


Tak jest, to bylam ja ;) Dzieki:)

kessik
również on, zapowiada się bardzo ciekawie

im wiecej tym lepiej ;)

Bardzo mi milo, ze tyle "Sledzi" sie tu znalazlo:)

Zmieniony przez - c4linka w dniu 2015-02-27 17:10:32

Zmieniony przez - c4linka w dniu 2015-02-27 17:11:35

Zmieniony przez - c4linka w dniu 2015-02-27 17:44:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 247 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1511
Niespecjalnie chce mi sie uzupelniac treninigi wstecz wiec wrzucam linka do mojego youtuba, tam sa tez od jakiegos czasu dodawane playlisty z danych dni. Wiekszosc jest opisana.

https://www.youtube.com/user/c4linka/videos

Doris: pamietam o zdjeciach ;) Na razie link do insta;D cos tam jest.

www.instagram.com/c4linka



Zmieniony przez - c4linka w dniu 2015-02-27 17:48:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Powodzenia.
Ostatni trening ława i przysiady ładnie, ale ciągi trochę słabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 247 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1511
Nie troche a tragicznie... Z ciagami katastrofa, nie wiem co to bedzie. Przeszkadza do tego bol w ledzwiowym i zaklokowany staw krzyzowo-biodrowy czy cos. Nie do konca zdiagnozowane. Dzien na lawke tez to nie byl, bo mialy byc piatki. Jakos nie czulam sie zbyt na silach dzisiaj.

Zmieniony przez - c4linka w dniu 2015-02-27 19:35:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness

Następny temat

Dziennik Treningowy by monita - I Will Never Give Up!

WHEY premium