SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trojboj nie jest dla bab!;)

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 247 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1511
Od zawodow cos mi sie poluzowalo..;) Ale staram sie nie przejadac. Do tego zlapala mnie jakas infekcja wiec lekkie odstepstwo jest troche usprawiedliwione;) Mniej wiecej trzymam sie tych 2k kcal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
w święta nie tuczy śmiało jedz, w końcu kawał dobrej roboty robisz!

a tak wgl to bd zaglądać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 247 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1511
to brzmi jak cos w stylu "po co jestes na diecie? przeciez dobrze wygladasz." albo "dieta? przeciez cwiczysz, mozesz jesc wszystko" :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Hhah nie mialam tego na myśli :D sama wczoraj poszalałam i dlatego łudzę się ze świąteczne żarcie nie tuczy :D na szczęście obyło sie bez ciąży spożywczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
c4linka
Od zawodow cos mi sie poluzowalo..;) Ale staram sie nie przejadac. Do tego zlapala mnie jakas infekcja wiec lekkie odstepstwo jest troche usprawiedliwione;) Mniej wiecej trzymam sie tych 2k kcal :)


A mogłabyś od czasu do czasu opisywać konkretnie co wliczasz w te 2 tys kcal?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
Kawa, kawa i na kolację kawa, czasem jakaś Owsianka z owocami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 247 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1511
lauraa96
Hhah nie mialam tego na myśli :D sama wczoraj poszalałam i dlatego łudzę się ze świąteczne żarcie nie tuczy :D na szczęście obyło sie bez ciąży spożywczej


Jak sie od czasu do czasu zaszaleje to nie ma sie co stresic;)

Doris.K
c4linka
Od zawodow cos mi sie poluzowalo..;) Ale staram sie nie przejadac. Do tego zlapala mnie jakas infekcja wiec lekkie odstepstwo jest troche usprawiedliwione;) Mniej wiecej trzymam sie tych 2k kcal :)



A mogłabyś od czasu do czasu opisywać konkretnie co wliczasz w te 2 tys kcal?:)



myfitnesspal.com/food/diary/c4linka :) zwykle wrzucam wszystko co jem (no chyba, ze nie wrzucam)

Gecho
Kawa, kawa i na kolację kawa, czasem jakaś Owsianka z owocami :D


I banan w owsiance koniecznie :3 Onomnomnom. I do tego kawa.




06.04
Dalej pilowanie techniki. W koncu ostatni rep wyszedl jak powinien. Nie wiem czy przypadkiem czy moze juz zalapalam.

Lawka 60x3, 65x2x4

Komendy 64x1x4

Negatyw podciagania +10kg 4xchwila + podciaganie 3x5

Sumo deficyt 70x4x4

Wioslo lawka 12.5x10x3 15x10

PC 50kg 3x3

https://www.youtube.com/playlist?list=PLVF5fh2qWkuX_Ka5s7x_zbNTRj3EMwtm4

(po malej chorobie)

Zmieniony przez - c4linka w dniu 2015-04-06 22:22:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
a na koniec dipy :* słodki ciężar


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 247 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1511
:3 lepsze niz jedzenie czekolady na hustwce :D tyle radosci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Taki 'ciężar' to nie ciężar ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness

Następny temat

Dziennik Treningowy by monita - I Will Never Give Up!

WHEY premium