SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuję bo lubię/ Crossfit według Moralnego/aktualne fotki s.16

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Wygląda ciekawie, daję w kolejkę z manmaker'em do zrobienia w najbliższym czasie

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś dzień wolny.
Odczuwam duże zmęczenie, szczególnie stawy barkowe bardzo mocno czuję. To nie jest duży ból, raczej ostre zmęczenie. Odczuwam je przy każdym ruchu ręką. Coś w stylu takich tępych zakwasów, nie boli za bardzo, ale czuję. Zaj**iste
Myślę, że to wczorajsze sprawle z uderzeniami mnie zajechały.
Mam dzisiaj ciąg do treningu, ale przez te barki raczej dam sobie spokój. Jutro będzie więcej mocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening z dnia 02.08.2012

Dziś zrobiłem trening, który kiedyś Knife wrzucił:
https://www.sfd.pl/Interwałowe_piekło__kondycja/wytrzymałość__tylko_dla_hardcore_owców.-t422188.html

czyli wyszło tak:
- box jump (krzesło)
- sprawl (w pionie 4 proste w powietrze)
- podrzut sztangielki (obie ręce naraz) 2x12,5kg
Obwód robiony w systemie powtórzeń 1-2-3-4-5-4-3-2-1
Interwały czasowe: 3 minuty - 1 minuta przerwy, 4 minuty - 1 minuta przerwy i 5 minut.
Robiłem ten trening pierwszy raz i trochę go zj**ałem. Powinienem większy ciężar wrzucić, myślę, że spokojnie 2x15 by wyszło. Ale skoki i sprawle dają ognia Tlenu na końcu i tak brakowało, jak zrobię podrzut z dobrym ciężarem to będzie ogień
Następnym razem już będę wiedział z jakim ciężarem podejść do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening z dnia 04.08.2012

Manmaker 4x10/2x20kg

Dzisiaj szło mi lepiej, szczególnie podciągnięcia sztangielek. Nauczyłem się je podciągać nie tracąc energii na utrzymanie równowagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Moralny- nie mierzysz czasu treningu? W sensie pozniejszych porownan? Musze w koncu sprobowac tego manmakera.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na razie próbuję nie zginąć w trakcie treningu. Renegade rows ciągle nie wychodzą mi tak, jak widzę na niektórych filmach z YT. Ostatnio jedynie skróciłem przerwy z 120sek do 90sek. I to jest dla mnie postęp. Ale chyba zacznę mierzyć czas tego treningu rzeczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***A mać!!!!! Tak przej**ać turniej! Leszcze j**ane nie potrafili wygrać z Australią, z kelnerami którzy mieli dostarczyć punkty, teraz z Rosjanami zagraliśmy jak chłopcy. Żadne dziękuję i żadne nic się nie stało. Stało się! Właśnie, że się k***A stało!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Jeżeli tu się STAŁO, to co powiedzieć o nożnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatni tydzień bez treningów. Po 20 latach pracy w biurze zacząłem zasuwać na budowie po 12h dziennie. Jak pracy nie ma, to trzeba brać co jest Wracam tak styrany, że nie mam siły na trening. Muszę się przyzwyczaić.
Coś zacznę robić już w tym tygodniu pewnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odnośnie treningu:
Na razie w czasie pracy podciągam się na rusztowaniu. W ciągu tygodnia wychodzą mi 3 treningi. Wcześniejszych nie liczyłem powtórzeń, bo podciągałem się jak miałem chwilę czasu. Ale dzisiaj zrobiłem rozgrzewkę 10x a potem 5x18 podciągnięć. Przerwy nieco większe niż w normalnym treningu, bo nie mam czasu tyle, by zrobić to normalnie z krótkimi przerwami. Ale zawsze to coś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Parę nieznanych ćwiczeń dla twardzieli - extremalna wytrzymałość, siła, sprawność!

WHEY premium