SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuję bo lubię/ Crossfit według Moralnego/aktualne fotki s.16

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BIEGANIE PO LESIE O TAK cosik pieknego ,moze nawet lepsze niz pizganie zlomem,ale cross fit ? to raczej bym zapodał w szkołach niegrzeczynym dzieciakom na wf-ie to moze by spokojniejsze były

tylko jedym zdaniem mnie przekonałeś do tego swojego crossa ,a mianowicie - "robie to co lubie" :)

Zycze powodzenia ,czasami wpadne i znowu namieszam he he (przytroluje)

klatka dobra ,ale teraz troszke na barki, tricki i bicki bym przyładował :)

wpadnij do
https://www.sfd.pl/Po_35_roku_życia-f406.html

bo juz się zaliczasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chunga, imho crossfit ma nieco inne cele niż trening siłowy typu FBW czy split. Wiadome, że siłowym nie zbudujesz sobie takiej wytrzymałości jak crossfitem, zaś crossfitem nie zbudujesz takiej masy mięśniowej jak FBW/splitem (przynajmniej mnie taki przypadek jest nieznany, jak mówię źle to poprawić i pokazać kto to osiągnął ), także moim zdaniem środki treningowe (FBW/split, crossfit) jakimi się posługujemy zależą głównie od naszego celu treningu oraz upodobań Mnie osobiście obie formy się podobają, ważne, żeby je odpowiednio stosować zgodnie z zapotrzebowaniem. I powodzenia każdemu, nieważne co trenuje

Zmieniony przez - Neysha w dniu 2012-07-12 00:40:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od dziś przerwa w wypiskach. Wyjeżdżam na jakiś tydzień do Gdyni. Ale treningi będą, las tam blisko jest i górki też są dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miłego wyjazdu zatem.
Walczysz jakoś z lipo? (jeśli można wiedzieć)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening z dnia 15.07.2012

Trening w lesie. Bieg i pompki 4x30. Jestem jeszcze w Gdyni, inny teren i brak przede wszystkim kółek do podciągania w lesie oraz belek i konstrukcji do wykorzystania. Ale za to teren do biegania dobry. Górki są większe, jeden podbieg trwał około 5 minut. Nie wytrzymałem całej górki, więc zrobiłem 2 przerwy na złapanie oddechu, bo tlenu zabrakło
Całość wyglądała tak:
-bieg lekko pod górkę, jakieś 12 minut. Lekki podbieg, ale jednak nie płasko.
-lajtowy boeg z lekkiej górki - 5 minut.
-podbieg pod górkę 5 minut. Morderstwo
-30 pompek
-bieg po kilku lajtowych górkach w górę i dółjakieś 40 minut
-w międzyczasie 3 serie po 30 pompek
Całość treningu to 1,06h

Trening 13.06.2012

Zrobiłem też trening przedwczoraj. Burza, deszcz, błoto, ślisko i ciężkie warunki do treningu. Zerobiłem dwa podbiegi pod potężne jak dla mnie górki, jeden 5 minut na 3 raty , drugi nieco ponad 3 minuty, wytrzymany w całości.

Wyjeżdżam czy nie, potrzebuję się zmasakrować. Trening robię gdziekolwiek jestem. Wyjazd nie ma nic do rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kark, z lipo walczę treningami, wyłącznie. Na razie schodzi więc nie czuję potrzeby zmiany czegokolwiek.
Neysha, każdy trenuje jak lubi Dla mnie CF to czysta przyjemność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
zazdroszczę Ci biegania w lesie , ja mam do głupiego parku niecałe 10 km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, w Bydgoszczy mam jakieś 1,5km od domu. W Gdyni mam las pod nosem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno przyjemnie jest tak zmienić otoczenie i potrenować, zwłaszcza, że jest gdzie. Rok temu też byłam w trójmieście i ledwo wytrzymałam tydzień bez treningów Za to obejrzałam sobie dokładnie gdyński port jachtowy i świetne oceanarium. Ekstra tam jest. Mieszkałam w Gdańsku i tam również widziałam sporo miejsc do trenowania na świeżym powietrzu, park, siłownię na dworze z drążkami, drabinkami. Jak kiedyś tam wrócę mam w planach jeszcze pobiec plażą z Gdańska do Sopotu - nigdy nie latałam po piachu

Także owocnych treningów i dobrego wypoczynku pomiędzy, niech Ci nadmorskie powietrze służy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie wypoczynek, jestem u moich rodziców by trochę im pomóc. W środę wracam do Bydgoszczy.
Oceanarium jest super, ponad miesiąc temu byłem tam z Zosią i dzieciakami, nawet zdjęcia z mureną mam Gdynia to moje rodzinne miasto, zostawiłem tam serce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Parę nieznanych ćwiczeń dla twardzieli - extremalna wytrzymałość, siła, sprawność!

WHEY premium