SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuję bo lubię/ Crossfit według Moralnego/aktualne fotki s.16

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Przeciez nogi mozesz robic w dniu push, imo to lepsze rozwiazanie. Wtedy masz 2 dni silow 2 CF tak jak pisze Moralny. Sam tak zaczynam od poniedzialku i mysle, ze bedzie ok. Dodatkowego dnia bym juz nie dodawal.

A tak swoja droga- w ogole wlasnie nie kumam idei dzielenia gora-dol. Jest mi to ktos w stanie wytlumaczyc? Jakie sa tego profity? W jednym dniu dostaja po dupie klatka, plecy, nie mowiac o partiach typu barki i ramiona a w drugim nogi? Hmm, jakos mnie to nie przekonuje, chyba ze czegos w tym treningu nie czaje. Dla mnie push/pull jest bardziej symetryczny dlatego mnie przekonuje.


Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2012-07-21 16:11:22

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2012-07-21 16:11:57

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Wiem ,ze nogi to podstawa. Zawsze trenowalem nogi, ale trudno mi jest podzielic cialo na dwie sesje. ostatnio mialem 3 i bylo super do tego 2 treningi w stylu crossfitowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Pacman- popatrz na moj dziennik. Tam jest plan na ktorejs z ostatnich stron i masz podzial. Nogi oczywiscie uwzglednione. Na 2x spoko podzielisz, dopchasz crossfitem i bedzie super.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
kamiru- jakbys znalazl jescze jeden dzien treningowy to mogbys nogi osobno dotyrac. ja caly czas nie moge sie zdecydowac jak to wszystko poloczyc. dotychczas mialem
POniedzialek-pull Wtorek-CF Środa-LEgs Czw-off
Piatek-push i w sobote lub niedziele jeden CF
czasami jescze bieganie dokladalem.


Zmieniony przez - PacMan12 w dniu 2012-07-21 19:25:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zrób GPP, tylko nie zabieraj się za kompleksy sztangowe i duże obciążenia, bo przegniesz. Zrób raczej jakieś lżejsze obwody bez obciązeń, jak pompki, burpees, podciągnięcia, przysiady z wyskokiem itp.
Wtedy zmieścisz 3 dni siłowni i 2x GPP.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2012-07-21 19:27:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Morales- przewaznie robilem lajtowe treningi CF ,bo na ciezkie juz nie mialem sil po wczesniejszych treningach silowych. Cwicze w domu ,wiec wykonuje przewaznie ciwczenia zlozone, a one daja najbardziej w kosc. Bardzo spodobal mi sie bear complex i wykonywalem go z umiarkowanym ciezarem. Zobaczylem teraz ten tamat https://www.sfd.pl/TRENING_TYGODNIA__zebrane_treningi_wytrzymalosciowe-t564376-s2.html  i chyba w dni CF bede wykonywal jedne z tych treningow.


treningi CF przypadly mi do gustu bo strasznie pobudzaja metabolizm ;)


Zmieniony przez - PacMan12 w dniu 2012-07-21 19:31:31

Zmieniony przez - PacMan12 w dniu 2012-07-21 19:32:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te z tematu który podałeś są zaj**iste. Tam jest sporo obwodów, które nadają się na GPP właśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
własnie juttro sprobuje jeden z nich ;D.Tak od siebie to polecam jeden z klasycznych wodow - 5 podciagniec 10 pompek i 15 przysiadow. robimy jak najwiecej obwodow w ciagu 20 minut. ale to tylko kropla w morzu wodow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening z dnia 21.07.2012

Las:
-Bieg 10 minut

3x obwód:
-podciągnięcia na kółkach - 14x
-skłony (brzuch) na belkach - 50x
-pompki skos głową w dół - 30x
-box jump - 20x
-podbieg pod górkę - 2 minuty
-bieg 5 minut
Na koniec bieg 15 minut

Czas całego treningu: 1,10h

Dzisiaj warunki do treningu były idealne. Nie za zimno, nie za ciepło. Po prostu można było zasuwać i nie przejmować się, że pot do oczu się wlewa Ten box jump to na dość niską belkę, pewnie jakieś 30cm.
Bardzo dobrze dzisiaj się biegało, dzisiaj już w domu, w Bydgoszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sposób na fajny obiad:
Ziemniaki w skórkach, kalafior i mięso. Wszystko przyprawiamy, wrzucamy do rękawa i pieczemy przez godzinę.
Schab wychodzi dość suchy, więc następnym razem wrzucę karkówkę albo łopatkę. Warzywa do woli, wczoraj wrzuciłem fasolę szparagową i też było bardzo dobre.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Parę nieznanych ćwiczeń dla twardzieli - extremalna wytrzymałość, siła, sprawność!

WHEY premium