SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domowych pieleszach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 136
Siemka mam 16 lat cwicze od 4 miesiecy i warze 74kg. Prosiłbym Was o to zebys/cie napisali mi rozpiske do treningu takiego zebym mogł go wykonywac na moim sprzecie czyli ławeczce sztandze i hantelkach sprzetu jak widzicie nie mam ale mam nadzieje ze jakis trening mozna zrobic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 136
Wielkie dzieki YAKUZA za to ze chciało Ci sie robic plan treningowy dla mnie i mam 1 pytanie jak długo mam ten plan stosowac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
hyhy ci ludzie to sie nigdy nie naucza ze mu tu nic nie piszemy nikomu chyba ze za przelewem na konto bankowe ~~

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Nie sluchaj gościa nade mną nie musisz nic płacic

Wystarczy ze uzyjesz wyszukiwarki poniewaz bylo miliony planów dla początkujących ... www.sfd.pl/search.asp

I niezbędnika czyli altasu cwiczen

www.kulturystyka.pl/atlas/ 

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzych666 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 136
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzych666 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
hahah gorace CHCWD miła wymiana zdań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
pancerz kocha cię mama?
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzych666 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 136
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 136
koniec z napinkami niewysyłac juz zadnych postow z wyzwiskami mam prosbe zeby juz nie wyzywac sie na forum bo to nie temat od tego pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
ej no seba sobie zaricka napisal i od razu wojna

Pancerz - "moim sprzecie czyli ławeczce sztandze i hantelkach sprzetu jak widzicie nie mam" - wyjasnij mi to bo nie kumam. To w końcu masz ten sprzęt czy nie masz? Jeśli chodi Ci o taki profesjonalniejszy sprzęt typu wyciągi itd to zapewniam że na początek i przez długi czas wystarczą same wolne ciężary.

co do planu jak ćwiczyć to poszukaj na forum gotowych planów treningowych. Spis linków masz tutaj:
https://www.sfd.pl/temat273747/ 

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
laweczka, sztanga i sztangielki w zupelnosci wystarcza na poczatek, wejdz w atlas tam masz opisane wszystkie cwiczenia i uloz sobie plan, albo skozystaj z linka podanego wyzej i wybierz se jakis plan.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Kurza klatka - zdjecia i prosze o porady

WHEY premium