SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy dla początkującej Lady :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 283234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 773
O rany, nareszcie, wątek dotyczący treningu silowego kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
posluchaj czy jak chcesz skakac na spadochronie to biora cie do samolotu na pierwszym treningu daja spadochron i wyrzucaja na wysokosci 3km? To samo z treningiem silowym jzli bedziesz neicierpliwa i bedziesz wierzyc w cos co jest lepsze czy cudownie dzialajace to nie licz na wieksze i trwale efekty.
cierpliwosc i praca to cechy rowadace do sukcesu.
twoje miesnie musza nauczyc sie pracy z ciezarami, twoje sciegna przygotowac do wysilku,\musisz si enauczyc oddychac i wtedy mozesz przejsc dalej. Nie ma lepszy<-> gorszy w treningu jest tylko progres i nauka

I do koleżanki wyzej, mezczyzni i kobiety naleza do tego samego gatunku, rozni nas działanie ukladu hormonalnego i wynikajace z tego pewne cechy budowy zarowno w ukladzie kostnym, miesniowym jak i generalnie w wygladzie zewnętrznym jednak zaden z tych elementow nie implikuje roznic w systemie trenowania. Slowem nie ma treningu dla kobiet czy mezczyzn, jest tylko trening ktory dana osoba preferuje ale nie oznacza to ze ten trening akurat daje nalepsze efekty

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-07-01 17:35:57

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-07-01 17:37:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2210
Obliques - przyjęłam. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
Mam pytanie odnośnie ćwiczeń a dokładnie co to jest, gdyż nie jestem pewien:

1.wznosy z opadu- to klasycznie grzebiety? jeśli tak to jak je wykonać w domu ?
2.Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz - czyżby to nic innego jak np podciąganie hantli do brody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 773
Nie jestem pewna ale wznosy z opadu to mi przypomina martwy ciąg,
a podciąganie obciązenia wzdłuż tułowia to tak jak piszesz, podciaganie hantli do brody.
Jesli się mylę to proszę o poprawę. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
hmmm nie wydaję mi się ze to MC bo w zestawie B
MC jest napisany po prostu jako MC :D

więc to chyba co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
1. W domu można zrobić na piłce lub zamiast np. supermeny.

Martwy ciąg byłby w tym wypadku złym wyborem, ze względu na to że z założenia ten trening jest dla osób które nigdy nie miały kontaktu z ciężarami.

Martwy ciąg jest po prostu za trudny dla takiej osoby.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
a można na lózku tj. dziewczyna lezy ja siedze na jej nogach(zeby nie ruszala dolna czescia ciała) a ona wykonuje te wznosy juz po za granica lozka( czyli od podlogi do pelnego wyprostu ciala)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ciężko mi powiedzieć, może ktoś bardziej obeznany Ci podpowie.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
bardzo prosze o odpowiedz na powyzsze pytanie :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z AEROBÓW NA SIŁOWE

Następny temat

Trening adzia2

WHEY premium