SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy dla początkującej Lady :-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 283027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 485
Ruda uwierz mi ,że bardzo dużo czytam, obserwuje cały czas forum, ale nie jest to proste wszystko do ogarnięcia ,swój czas poświęcam milionom stron o odżywianiu i treningu, a nie stać mnie na trenera który ułozy mi plan treningowy i dietę ,więc liczę na pomoc od doświadczonych kobiet :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zamiast poświęcać na czytanie miliona, skup się na jednej i działaj. Wszystkie potrzebne info masz w regulaminie, a aby uzyskać indywidualną poradę na forum, to chyba też wiesz co robić, skoro nie jesteś u od dziś

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 485
Dziękuję Ruda ,tak zrobię :) w POniedziałek zaczęłam ten trening wszystko sobie wczesniej przygotowałam i teraz jestem własnie po 2 treningu ,wczoraj nie mogłam usiąść :/ takie mam nadal w sumie zakwasy na pośladkach ,czy to jets oznak złej techniki ? bo gdzieś tak wcześniej przeczytałam ,a staram się je wykonywać odpowiednio i kontrolować ruch... z góry dzięki za odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
nie wiem, czy wybrałam dobry wątek, ale w końcu to tez dotyczy ćwiczeń. w wyniku dyskusji z "kolegą" o pasie kulturystycznym i maszynie smitha zaproponowano mi literaturę: książki Joe Weidera,Gordona LaVella i Leszka Michalskiego. czy informacje w nich są wiarygodne?
a, jeszcze jedno. istnieje coś takiego jak efekt splash?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
Tutaj na forum Modki już to wyjaśniały - najpierw wzmacniamy mięśnie, a pas na to nie pozwoli.
Dodatkowo z innego źródła masz tutaj potwierdzenie w 9min, 28s



Zmieniony przez - porandojin w dniu 2013-12-28 20:05:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
to wiem, ale chciałabym też się dowiedzieć, czy te książki są coś warte i czy nie namieszają mi w makówce

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Przeczytaj a zobaczysz czy są coś warte
To, że w fakcie czy jakimś innym periodyku przeczytasz, że należy jeść trociny bo są zdrowe to czy zaczniesz to robić

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Kebula a czy "kolega" nie jest przypadkiem "aspirującym kulturystą" - to jak ćwiczą kulturyści (zwłaszcza PRO) - ruchy oszukane/wymuszone, pół/ćwierć ruchy, używanie pasa czy Smitha ma cel w ich treningu bo wykorzystali wszelkie inne manewry treningowe by poprawić jakąś partię bądź ciężary jakie używają wymuszają na nich to by nie nabawić się kontuzji. Tutaj w dziale żadna dziewczyna nie ćwiczy a tym bardziej nie ma celów by ćwiczyć tak jak pro kulturyści. Ćwiczymy dla zdrowia i ładnej sylwetki a do tego ani pas ani Smith potrzebne nie są.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Pytałam w spamie,ale chyba nikt nie może mi pomóc, więc może tutaj ktos mi odpowie: poszukuję dzienników dziewczyn, które ćwiczą w domu od dłuższego czasu z podstawowym sprzętem-hantle i ewentualnie sztanga i nic wiecej- znajduję głównie takie co albo na siłce albo w domu maja maja mała siłownię już.
Drugie pytanie dotyczy piłki gimnastycznej- wybierac taką co ma wysokość pomiędzy 60-70 cm po napompowaniu, czy która ma średnice 75 cm-czy może to to samo? Taka inf znalazłam na all. Poszukuje o wysokości 65 cm - ostatnia jaką miałam byla za niska i uciekało powietrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
W treningu nr 2 by Oliques jest ćwiczenie woodchopper. Może mi ktoś powiedzieć, która z wersji tego ćwiczenia jest poprawna?
Chciałabym je robić z linką a nie z ketlem.
Ruch z góry na dół,



czy może w poziomie




Zmieniony przez - zkrainyczarow w dniu 2014-01-02 10:45:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z AEROBÓW NA SIŁOWE

Następny temat

Trening adzia2

WHEY premium