SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening regresywny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
sadze ze stajac przed np. krzychem nie miał by odwagi cichego bąka puscic a co dopiero sie smiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
krzych666 - ta metodyka treningowa o której mówisz najczesciej w święta jest uskuteczniana i masa faktycznie idzie (sprawdzone )... szkoda że w dupe

ja nadal czekam na jaka strone, artykul, jaka nazwe tego cudownego treningu. Ostatnimi czasy te tzn nowe super skuteczne treningi maja nazwy najrózniejsze wiec skoro ten jest rownierz taki cudowny to pewnie gdzies jest opisany, przeszukujac google niestety NIC nie znalazłem wiec powiem tak ->

niewiem od kiedy uwstecznianie do zera to rozwój ale niewazne, możliwe że przez te 5 lat treningow nic sie nie nauczyłem o treningu

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
W roztrenowaniu schodzi sie na 50-60%.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934
przeciez regresja polega na zmniejszaniu ciezaru i zwiekszaniu ilosci powtorzen

Prosiaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Dodam tak od siebie zeby bylo smieszniej,bo widze,ze albo to Ginomen atakuje,albo ktos upadl ostatnio na glowe.....

Czyli jezeli ludzie trenuja tak na Zachodzie to gdzie ja mieszkam?Na biegunie polnocnym i macham z niedzwiedziami polarnymi za sztangielki uzywajac pingwinow?

Mieszkam od 8 miechow w Londynie i tyle samo cwicze i jakos NIKT nie robi takiego cudownego "nowego" treningu.....chyba,ze jako roztrenowanie.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ale oni sie dopiero o tym dowiedzieli wiec jest to nowosc nie tylko dla nich ale tez dla calego Swiata.. o przepraszam: dla zachodniej jego czesci...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2245
Dobra, chcieliscie dowod to macie:
Popytalem kolegow troche o ten trening i jeden z nich przyniosl mi wycinek z gazety, w ktorym pisza amerykanscy uczeni o identycznym treningu. Przepisuje go tylko specjalnie dla wszystkich niedowiarkow, by zrozumieli, ze nie mieli racji:

Influence of regressive trening on body muscle:

Group of scientist from Harvard in United State of America made 30 day- lenght experiment on 30 people random choosed in partition from 18-30 years old. All of them were taken on the gym first in order to check their records. In every one training session their training weight in particular exercise was changing to -5%. Before the experiment, bodies of all participants were measured to compere with new results after experiment.
Results of experiment:
- Scientis noticed huge enlarge of LBM
- Their endurance growth much
- Definition of muscles was better

Professor Robert Andersen, Harvard Unieversity, USA

Big Mass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Hehehe - ale dowód:

1) Ci ludzie wcześniej nie trenowali, więc niezależnie od tego co robili - i tak było to lepsze niż nic, więc mieli efekty.

2) Ich "testowy" trening trwał 30 dni - to w przypadku tego sportu zbyt mało by mówić o jakichkolwiek wynikach treningu.

Dodatkowo wyniki w stylu "huge" - są dość...mało precyzyjne

Czy "huge" znaczy 3kg czy 33kg ? Dla mnie to określenie w stylu "kozacko im szło"

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-12-30 23:55:46

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516

no faktycznie
mi tez idzie kozacko
30 dni dla trenujacego to jak 5 nietrenujacego
coz to jest 30 dni patrzac z perspektywy kulturystycznej, czas na testowanie jakiegos planu(tylko testowanie),dla poczatkujacych zaledwie połowa act,połowa cyklu na kreatynie ...pstrykniecie palcem i już
(o kurva ale mam przemyslenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A ja czytalem ze wzieto ludzi z obozow zaglady i dano im do jedzenia 2 1000 kalorii dziennie , pomierzono rekordy i obwody i postepy byly, cytuje kozackie juz po 3ch dniach.

BUHEHEHEEH, <smiech na forum...>

Czlowieku, do jakiej szkoly Ty chodzisz?
W ogole czytales juz co nieco badan?





Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-31 00:20:43

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłe

Następny temat

po redukcji na mase/ oceńcie

WHEY premium