SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening regresywny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
jak to niema?? no ponoc do masy sie błyskawicznie wraca po kontuzjach przerwach, balangach itp

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
wraca sie wraca
ale to zalezy od przypadku
jak jest tragiczny to wiesz - nie wyrzezbisz w powietrzu
jak jest normalny (przerwa treningowa) to powrot do formy zajmuje relatywnie malo czasu

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
thx Fu jak czytałes strone wczesniej moja rozprawe z Wodynem to wiesz co mi obecnie jest i przerwa minus te treningi ktore robie do pierwszego bolu trwa juz jakies 10 dni wiec sadze ze jak sie wylecze to wroci wszystko do mnie relatywnie szybko, licze ze za jakies 3 porzadne treningi na ta sama grupe popraw mnie jesli sie myle

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
hjehje
ja sie nie we wszystkim z Wodynem zgadzam
po prostu odpocznij - najlepiej zaserwuj sobie jakas masazystke + masci rozgrzewajace

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
hmm mnie to raczej lod pomaga inaczej zadnego treningu ostatnio nie byłem wstanie bez lodu zaczac a co do masci to masci przeciwbolowe typu ketonal tez sie sprawdza? masarze moge robic robie sam ten miesien dosc niewielki jest

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Kutwa!

Odpoczniesz se wreszcie czy nie?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
odpoczywam odpoczywam spokojnie

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
przerwa, luzik, masaż, nagrzewanie, prochy przeciwbólowe/przeciwzapalne.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
Przerwa to dla mnie najtrudniejszy czas, walcze wtedy z samym soba zeby nic nie trenowac (nie jest to łatwe trzeba nadmienic) bo aż mnie rączki świerzbia zeby mimo bólu ciągnac dalej z treningiem, a pozatym wykonywanie pomiarow teraz mnie dołuje miesko mi leci a że jest tyle samo co w okresie trenowania to jeszcze dupa rosnie

jak sie zregeneruje i nie tkne hantla przy kontuzji to wróce silniejszy

w każdym razie Thx za wszelkie rady Sogi duchowe (normalnych bez abona dac niemoge)

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
ile Ci w tydzien poleci co Ty gadasz...

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłe

Następny temat

po redukcji na mase/ oceńcie

WHEY premium