SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na m. brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Witam !
Jestem na tym forum nowy. Czy mógłby mi ktoś podać jakiś plan treningu na mięśnie brzucha, tak żebym mógł go sobie w domu wykonywać.
Dziękuje za pomoc !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17102
wejdz w wyszukiwarkę www.sfd.pl/search.asp?
i wpisz aerobiczna szóstka weidera , albo szukaj ją na pierwszej stronie forum, lub w tą wyszukiwarke wpisze ABS II
pozdro

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Dzięki bardzo !
Może znasz jeszcze cos na klatke piersiową ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 988
ja osobiscie polecam aerobiczna 6 weidera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
jezeli chcesz cwiczenia na klatke piersiową ktore mozna wykonacz w domu to mysle ze najlepsze sa pompki z roznymi roztawiniami rak pokombinuj a najlepiej wejdz na atlas cwiczen i poszukaj czegos se tam masz rozne rodzaje pompek i sa rozne cwiczenia na klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
Dzięki bardzo mi pomogłeś.

Mam jeszcze jedno pytanie, jak długie przerwy robić między seriami w szósce weidera ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
a co do mięśni brzucha to ja ci proponuje a6w ale zakladajac ze jestes poczatkujacym to ciezko ci bedzie ja wykonac prawidlowo moze zrobisz ale to bedzie taki oszukiwanie samego siebie poniewaz niebedzie to poprawnie robione i bedzie napewno mniejszy efekt.
Ale jezeli jestes srednio zaawansowanym lub zaawansowanym to polecam wlasnie a6w
ale jezeli jestes poczatkujacym to ja bym ci napoczatek radzil robic zwykle brzuszki jak juz bedziesz robil po 150 to zacznij robic spiecia brzucha ale rozne cwiczenia na brzuch tez znajdziesz w atlasie cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1437
w a6w jezeli dasz rade to nie rób wogole przerw pomiedzy seriami ale jezeli bedzie za ciezko to ok 20 sekund. ale kazde cwiczenie w serii robisz bez zadnej przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
a jezeli juz sie zdecydowales na a6w to ci niepowiem jak dlugi maja byc przerwy miedzy seriami poniewaz tez zadawalem to pytanie ale nieotrzymalem na nie odpowidzi jedynie co mi odpisano to ze jak robie jeden dzien z a6w to musze sie zmiescic w czasie 25min czyli wedlug mnie zeby zdazyc w 25min to przerwy by musialy byc gdzies od 1 do 4 minut w zaleznosci jak dlugo wykonujesz jedna serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4090
1-4 minuty, to chyba żart?? maxymalne przerwy jak ktos wyżej napisał to 20-30 sekund ale jeśli musisz robic przerwy to najlepiej między seriami a międze ćwiczeniami przerwa na głęboki oddech i jedziesz dalej!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko co do pompek

Następny temat

klata - tylko klata

WHEY premium