SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase brzucha

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
Witam, wpadlem na pomysl zeby troche rozbudowac sobie miesnie brzucha. Jak narazie robie brzuszki na lawce skosnej ze sztanga na barkach z przodu, jakie jeszcze cwiczenia mozna w tym celu robic? I czy jesli robie mase brzucha w poniedzialek to np w czwartek moge robic serie bez obciazenia np. po 50 powtorzen?

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
No racja, sa rozne organizmy, i roznie reaguja, porobie najpierw jakis czas treningiem ciezkim i lekkim, pozniej sprobuje samym ciezkim, zobaczymy.

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2365
staż 6 lat i takie pytania zadajesz?
polecam abs 2 i a6w, bardzo dobre są ćwiczenia z wykorzystaniem drążka, jak podciąganie kolan do brody itd, polecam zajrzeć do atlasu ćwiczeń: http://www.kulturystyka.pl/atlas/
wszystko tu jest ładnie opisane

PS: ten topick troche głupio się nazywa, może być ogólnie trening na mase, ale poszczegółnych partii nie można masować z osobna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no, ani abs ani a6w.

chocby Puma pisze az do znudzenia o tym- proponując niejeden plan- może by tak poszukać!



Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-04-20 22:01:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Ja robię trening z własnej rozkminy:
-brzuszki z ciężarem na klatce - 20
-unoszenie nóg z hantelkiem między stopami - 20
-spięcia brzucha z ciężarem za karkiem - 20

trening brzucha wykonuje w formie obiegu ;]

****Jestem Tuu****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
A co z moim 2 pytaniem? Moge robic brzuch 2 razy w tygodniu? Z tym ze w poniedzialek z obciazeniami, mniej powtorzen, a w czwartek bez obciazenia i wiecej powtorzen? (laczyc tak jakby mase z rzezba brzucha)

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2079
mozesz i codziennie robic, wyszukiwarka go go

Każdy ma swoje poj**anie.
"Trening czyni rzemieślnika. Mistrzem trzeba się urodzić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Nie wiem czy jest sens. Ja robię brzuch 3 razy w tygodniu, zawsze z obciążeniem. Gdy już wymiękam, to odkładam ciężarek i kończę bez ;P

****Jestem Tuu****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6605
mozesz robic 2 x w tygodniu.


a co do wypowiedzi rebelx to go nie sluchaj bo niestety ale z tego co widac to nikomu on nie zyczy sukcesow.

---------------------------
www.subaru-auta.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przy wlaściwym roplanowaniu- na ten właśnie wzór- mozesz robic 2x w tygodniu; niech to będzie trening ciężki i lekki
...tylko rzeźby mięśni nie zrobisz od ich wykonywania; od tego jest wlaściwe odżywianie, pozostałe elementy treningu/ów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
czyli w poniedzialek trening ciezki (z obciazeniem) w czwartek trening lekki (bez obciazenia). A gdybym zamiast treningu lekkiego robil trening ciezki? 2 x w tygodniu treningu ciezkiego na brzuch lepiej nie robic nie?

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie zredukować, żeby nie zwariować...

Następny temat

Suwnica a przysiad

WHEY premium