SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
Cześć czy taki plan na brzuch ma sens?
A-Unoszenie nóg w leżeniu
B-Skręty tułowia w leżeniu
C-Unoszenie kolan w leżeniu
D-Skłony boczne
E-Unoszenie nóg w zwisie
F-Skłony w leżeniu
Zaczynam ćwiczyć 5 razy w tygodniu brzuch (razem z innymi partiami)i wybieram np.w środe D a w piątek C i tak na przemian 5s. ze zwiększoną liczbą powtórzeń co każde powtórzenie literki.Ale nie wiem czy taki trening ma sens proszę o opinie.Ćwiczyłbym A6W ale zajmowało by mi to z pół godziny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 611 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8306
ten plan nie ma sensu. po pierwsze poczytaj podwieszone, po drugie jak masz drążek to go wykorzystaj i rób np wznosy nóg na drążku 3s, brzuszki z obciązeniem 3 s, plus mozesz dodać coś na mięśnie skośne typu skręty ze sztangą 3s, jak nie masz drązka to unoszenie nóg w leżeniu z obciązeniem przymocowanym do nóg. ilość treningów tygodniu 2-3, zakres powtórzen 20-10, dla skrętów ok 30-40. pzdr

trenuj tak, jakby każdy trening miał być ostatnim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Brzuch 5x w tygodniu doprawdzi to przetrenowania, osłabienia go podczas ćwiczeń wielostawowych i kontuzji. Zrób sobie dwa ćwiczenia na koniec treningu 2x w tygodniu, to ćwiczenia wielostawowe brzuch takie jak przysiad, mc czy wiosłowanie, inne to tylko dodatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
A może by tak ABS2/ABS? Ciągle też zastanawiam się nad A6W czy nie spróbować,dodam że jestem na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Te wszystkie programy nic nie są warte a A6W to chyba najgorszy program jaki istnieje i krąży po sieci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
Mógłbyś mi napisać w jednym zdaniu dlaczego? ;) A co myślisz o ćwiczeniu brzucha 3 razy w tygodniu,2 ćwiczenia po 2 serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Brzuch pełni podczas ćwiczeń rolę stabilizatora postawy, ćwicząc go codziennie [co ma miejsce np. w A6W] osłabiasz go i może to powodować kontuzje. Zrob sobie plank i side plank po treningu 2-3x w tygodniu po 2 serie po 30-90 sekund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
Dzięki wielke sog ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 611 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8306
ja jeszcze dodam, że a6w możesz stosować jeżeli brzuch traktujesz jako priorytet i w przypadku jak nie trenujesz innych partii albo brzuch jest priorytetem.

trenuj tak, jakby każdy trening miał być ostatnim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11287
a6w jest do bani bez względu na to czy ćwiczysz tylko to, chyba że zależy Ci na bólu pleców
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny

Następny temat

Ważne pomocy!

WHEY premium