SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na mase do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 856
Witam
Chciałbym sie dowiedzieć czy plan na mase, z którego korzystam jest poprawnie skonstruowany. Jeśli jest coś do zmiany a na 100% jest to prosiłbym o poprawki z góry dzięki!!!

Poniedzialek
Klatka:
-wyciskanie na płaskiej (12,10,8)
-wyciskanie skos góra (12,10,8)
-rozpiętki na płaskiej (12,10,8)
Triceps:
-sztangą leżąc (12,10,8)
-francuskie sztangą (12,10,8)
-wyciskanie hantlem jednorącz w tył w opadzie tułowia (12,10,8)

Wtorek
Plecy:
-podciąganie hantli w opadzie tułowia (12,10,8)
-wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia (12,10,8)
-martwy ciąg (12,10,8)
Biceps:
-sztangą na modlitewniku (12,10,8)
-hantlem na kolanie z suplinacją (12,10,8)
Przedramie:
-uginanie przedramion ze sztangą nachwytem (max,max,max)
-zginanie nadgarstków ze sztangą (max,max,max)

Piątek
Nogi:
-wykroki ze sztangą na barkach (12,10,8)
-przysiady ze sztangą na barkach (12,10,8)
-wspięcia na palce z obciąrzeniem
Barki:
-wyciskanie sztangi z klaty (12,10,8)
-kaptury sztangą (12,10,8)
-unoszenie rąk z hantlami bokiem

Aha. mam siłownie domową mój sprzęt to ławeczka i wyciąg górny, będe dokupywał drążek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Plan słaby, uzupełnij i wklej ankiete z postów podwieszonych w tym temacie jako nowy post bo nic o tobie nie wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 856
Płeć : Chłopak

Wiek : 16

Waga : 70

Wzrost :172

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : 4 miesiące

Uprawiane inne sporty : trenuje MMA

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Sztanga, hantle, ławeczka, wyciag górny, bd kupowal drążek

Dieta :diety nie mam ale staram sie jeść ryż po treningu, na obiad z mięskiem, na śnidanie płatki owsiane, ogulnie duzo węgli i bialka

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : narazie nic

Ostatnio przerabiany plan: ten co wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Masz tylko 3 dni treningowe ? Na jakich cięzarach pracujesz w przysiadzie,mc i wyciskaniu leząc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 856
Są 3 dni treningowe moge miec tez 4 ale nie umailem ulozyc planu na 4 dni. Aha zapomnailem napisac ze w kazdy dzien treningowy robie brzuch. Ciężary :przysiad 70 (nie mam wiecej ciezarow za 3 dni urodziny wiec bd dokupywal), mc 70, wyciskanie lezac na ostatnia serie 60 max 75 ale to w szkole na suwnicy ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 856
Co zmienic w tym planie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ile razy w tygodniu i jak intensywne masz treningi SW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 856
3 dni wtorek, czwartek, sobota. SW ćwicze już rok ale od kiedy zaczołem ćwiczyc na siłowni cięzko mi wyrobić, myślale czy nie zrezygnować z SW a narazie skupić się tylko na siłowni. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
W takim razie siłownie dałbym 2x w tygodniu bo nie wyrobisz i to planem całościowym a nie dzielonym, inaczej się zajedziesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosty FBW

Następny temat

Trening brzucha

WHEY premium