SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening bic+tric 2X w tyg pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 835
Siema niedawno znalazłem na waszym forum takie połączenie parit:
pon Klata+bic +tric
śr. nogi+barki
pt.Plecy+bic Tric

co myślicie o tym połączeniu znalazłem to w jakimś temacie którego nie pamiętam i nie mogę znaleźć jak ktoś by kojarzył o jaki temat chodzi to proszę o link

No pain No gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 835
nie wiesz ??? ja np. nie robie 2X bo i tak ledwo dżinsy nakładam bo w udach takie wąskiea po za tym codziennie sie chodzi to też przyrost

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1152
jak będziesz ćwiczył jedną partię w ciągu tygodnia a intensywnie to lepiej na tym wyjdziesz bo mięsień będzie zregenerowany ;)nie zawsze więcej oznacza lepiej ;)

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 835
nie do końca bo bic tric to małe partie którym wystarczy 3-4 dni na regeneracje.

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Tylko, że ty chyba nie bierzesz pod uwagę tego, ze np. przy barkach tez działa triceps i tego, że po klacie to ci za dużo siły w tym tricepsie nie zostanie. Jeżeli zalezy ci na ramionach, to myślę, że robiąc je raz w tygodniu, a porządnie, w ten sam dzień, korzystając może jeszcze z superserii, lepiej na tym wyjdziesz. Przynajmniej jeśli staż masz wyższy chociaż niż rok.


Tak czy siak robiąc biceps i triceps dwa razy w tygodniu narażasz się na zajazd. Chyba, że jeden trening byłby naprawde leciutki...

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2009-11-23 18:57:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1152
dokładnie popieram wyżej MOREPOWER. Pamiętaj że tricepsy i bicepsy pracują również przy innych ćwiczeniach na partie mięśniowe np. klatka - triceps, plecy- biceps ;)

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 835
ale jak robię 1 raz w tygodniu teraz mam połączenie bic+tric to w ogóle zakwasów nie mam a trening robię rzeźniczy:P (superserie itp.)

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 835
ale jak robię 1 raz w tygodniu teraz mam połączenie bic+tric to w ogóle zakwasów nie mam a trening robię rzeźniczy:P (superserie itp.)
Ps staż 3 lata

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Zakwasy nie zawsze są wyznacznikiem dobrego treningu....

Ale jezeli czujesz, ze ciebie nic nie rusza-ok, warto zmienić trening. Ale biceps+triceps dwa razy w tygodniu jest ciężko wykonalny bez poświęcenia innych partii. A jezeli aż tak bardzo ci zalezy wpisz w wyszukiwarce HSS100 specjalizacja na biceps i triceps[art Jodełko]. To będzie o wiele lepszy wybór, niż splitowe bic+tric 2 razy w tygidniu. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9685
Ja robie robie bic = tric 2 razy wtygodniu i nie narzekam . Pierwszy trening w tygodniu robie cieki a drugi lzejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
To tez już proponowałem. Ale tak czy siak uwazam, że to cięzka opcja, bo ramiona pracują przecież także przy innych partiach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 835
ramiona nie są moim priorytetem tylko chciałem znaleźć jakieś fajne połączenie bo robiłem już chyba wszystkie a te jest nietypowe i właśnie dlatego chciałem spróbować.

No pain No gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak / jakie sposoby na sposoby regulowanie intensywności treningu w siłowni.

Następny temat

Przelicznik wyciskania rekordu na ławce

WHEY premium