SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

superseria bic+tric

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 956 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26449
cwicze okolo 1.5 roq z malymi przerwami ogolnie cwicze bic i tri raz na tydzien , omijajac te cwiczenia w ktorych miesnie te dzialaja samoistnie rozne wyciskania itp. i nie wiem czy w moim przypadku super seria jest dobrym rozwiazaniem , robie ja 1 raz w tygodniu ( bic sobote i tri pon pozatym) w czwartek , 5 cwiczen na bi i 5 na tri , czy robienie superseri moze spowodowac spadek sily ? bo trening silowy mam akurat a ponoc superserie sa na gestosc

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27917
Ja w twoim przypadku odpuściłbym sobie superserie. Trochę mały staż i do tego z przerwami. Jak będziesz biceps i triceps robił raz w tygodniu i do tego jeszcze jeden trening z superseriami (tak przynajmniej zrozumiałem, bo zagmatwałeś opis) to przetrenujesz mięśnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Popatrzcie prosze czy dobrze i porawcie!

Następny temat

Trening na mase a ABS II ??