SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Bic + Tric Prosze o opinie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 344
Witam

Chciałbym przedstawić mój nowy trening na łapę (biceps triceps)
Proszę o ocenę i o szczere opinie.

W Poniedziałek robię klatę i odrazu po poniedziałku we wtorek biceps triceps a wygląda to następująco:

Rozgrzewka 5-10 min

Ćw.1- Superseria- uginanie ramion stojąc ze sztangą łamaną (podchwyt) 10-8 powtórzeń, francuz sztangą łamaną na leżąco 10-6 powtórzeń. (łącznie 4 serie)

Ćw.2- Superseria- "Młotki" hantlami na stojąco 10-8 powtórzeń, prostowanie ramion na wyciągu nachwytem stojąc w lekkim opadzie tułowia 12-8 powtórzeń. (łącznie 4 serie)

Ćw.3- Superseria- modlitewnik ze sztangą łamaną 10-6 powtórzeń, pompki w podporze tyłem (tzw. żołnierzyki) 12-8 powtórzeń. (łącznie 4 serie)


-Między seriami robię max 2 minuty przerwy.
-W danym ćwiczeniu co serie zwiększam obciążenie.
-Jak narazie pompę mam na tym nieziemską :D

GO HARD OR GO HOME!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No ja wlasnie mam pytanie tez odnoszace sie do tego. Nie znam szczegolowych nazw etc

Ale jak jest lepiej cwiczyc bica z tricem
zalozmy mamy split co zaklada po 3 cwiczenia na bica i 3 na trica to najlepiej jest tak:
A)cwiczymy wszystko na bica, poznie tric
B) jedno cwiczenie bic, jedno tric etc
C) jedna seria z bicepsa poznie seria z tricem i tak do zamierzanej ilosci ze np robimy uginanie mlotkowe 12 uginan i idziemy robic trica obojetnie co i robimy to ciagle do zamierzonej ilosci powtorzen. i Zmieniamy cwiczenie i tak samo narpzemiennie

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 344
Czekam na fachową odpowiedz do mojego pierwszego postu w tym temacie.

GO HARD OR GO HOME!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1569
Bienio80 ja myslalemm ze superseria to jest laczenie 2 cwiczen na jedna partie;D

Tym sposobem nic nie znajdziesz. Podaj chociaż jedno słowo kluczowe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 344
To źle myślałeś... właśnie, że nie koniecznie... to jest akurat superseria na mięśnie które działają antagonistycznie względem siebie... to jest bardzo popularny system treningowy...
Nadal czekam na jakąś fachową opinie co do mojego treningu łapy.

GO HARD OR GO HOME!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 344
Widze, że chyba nie otrzymam tej opinii... :P

GO HARD OR GO HOME!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Z mojej strony wyglądałoby to tak:

1 a/ wąski wycisk 4 x 6-8
b/ uginanie ze sztangą 4 x 6-8

2 a/ francuz leżąc 3 x 8-10
b/ młotki 3 x 8-10

3 a/ kickback albo prostowanie zza głowy siedząc 3 x 10-12
b/ modlitewnik albo uginanie siedząc w oparciu o ławkę 60 st 3 x 10-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
napisałeś ze łącznie 4 serie, czyli 2 na tric i 2 na bic w 1 superserii? to chyba trochę mało :) wyjdzie Cie po 6 serii na grupę

co do ćwiczeń to bym zmienił sztangę łamaną na prostą w uginaniu na biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1497
Mysle ze chodzilo mu o to ze jedna seria to 2 cwiczenia czyli 4 serie to 8 cwiczen. A to czy sztanga lamana czy prosta to zalezy tylko od tego jak mu wygodniej, nie ma to wiekszego znaczenia

http://chomikuj.pl/Durki  <--kulturystyka, sporty siłowe i sztuki walki, filmy, gry, Dragon Ball etc, WBIJAJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 344
np. 1. Ćwiczenie superserią zawiera łącznie 4 serie.
Każda jedna seria = 2 ćwiczenia (jedno na biceps a drugie na triceps) po (dajmy na to) 8 powtórzeń. Czyli wykonujemy 8 powtórzeń na biceps i gdy skończymy odpoczywamy max 15 sekund i odrazu robimy 8 powtórzeń na triceps (to łącznie daje jedną serie w superserii) potem 2 minuty odpoczynku i robimy następną serie.
Czyli tym wyżej rozpisanym treningiem w sumie robię 12 serii na biceps i 12 na triceps.
nie potrzebnie napisałem wyraz "łącznie" w rozpisce przez to trochę może się mylić

Sztangą prostą próbowałem i muszę powiedzieć, że w pi**u nie wygodnie i potem ścięgna i stawy mnie bolą, wole więc krzywke.

GO HARD OR GO HOME!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
też tak miałem ale teraz robię to jako drugie ćwiczenie, najpierw uginanie ramion z hantlami z suplinacją, ścięgna i stawy są rozgrzane przed uginaniem z prostym gryfem i nic mnie nie boli
.
ale jak wygodniej Ci łamanym to tak rób:)

plan jak dla mnie ok:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko o wycią

Następny temat

Papecik/Blog/Patrz mi w oczy .urwa nigdy się nie poddam

WHEY premium