SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Na rzeźbę i siłe jak to osiagnac !!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 746
Witam Mam 20 lat
Staż siłowni 3 tygodnie intensywnego przedtem trenowałem 2 miesiące temu raz w tygodniu w szkole bo miałem rzadko wf

aktualnie mam dietę 2gramy białka na 1kg masy ciała pomagam gainerem

aktualnie nie mam planu treningowego. Trenuje 3 razy w tygodniu pon,srod,piątek
wszystkie mięśnie aktualnie jakieś małe efekty mam

czy mógłbym brać jakieś suplementy czy coś / jakim treningiem mógłbym uzyskać rzeźbę wygląda i także silę proszę pomoc dopiero zacząłem trenować i się nie znam na tym proszę o odp

Mariokoks

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22352
poczytaj odpowiednie dzialy a wszystkiego sie dowiesz, z suplemacja poczekaj chociaz pare miesiecy,i bez tego bedziesz mial efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 746
czy przed treningiem czeba izolować mięśnie zeby mieć efekty??? czy robiąc przysiady na początek treningu pobudza sie hormon wzrostu ??

Mariokoks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 251 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11527
Dział Odżywianie i Trening dla początkujących,poczytaj podwieszone tematy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Suple bierz dopiero wtedy, gdy nie będziesz już widział żadnych albo minimalne postępy, one tylko pomagają. Ale na sucho nawet trawa nie rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 251 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11527
Ty też poczytaj jeszcze trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
man1ek93 zgadzam sie, trzeba pic duzo wody, na sucho nie da rady.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
No bo o to mi chodziło ;)
















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72037
maniek wyjdz idioto ;)

a sila i rzezba nie idzie w parze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
A no nie idzie, nie ma masy nie ma sily.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciąg , stojaki pare pytań,

Następny temat

praca/masa - Pomocy.

WHEY premium