SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening II na bicie rekordu na klate!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Wiele zależy od wspomagania...może wtedy trening działał.
Ja nigdy nie zrobię 4 powtórzeń na 90% maksa- 2-3 tak ale 4?
Z pewnością miałbys lepsze efekty różnicyjąc intensywnośc tzn. wprowadzając lżejszy trening w środe -powiedzmy o 10-20 % mniejszy cięzar, a w ostatnim treningu robiąc inne ćwiczenia niż płaska- skos do dołu do 3 powtórzeń, albo dociskania do 100 % po rozgrzewce na wycisk. klasycznym do 80%.A rozpiska Metalixa - rewelacja i sprawdzona.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 749
Mam nadziej ze nie musze sikac w probówke zeby udowodnic jakosc tego treningu, chociaz w tedy w mojej krwi krazyla kreatynka. Kingeri masz racje ze zrobic z takim ciezarem tyle to szalenstwo, ja rowniez jestem w stanie wykonac 3-4 powtorzenia sam reszte pomaga mi kumpel ale to co na nim zrobilem jest faktem. Co do kreatyny nie dziala na mnie specjalnie poniewaz jem duzo miesa czerwonego wiec ten wynik nie zawdzieczam jej tylko sobie. Piszesz o zmniejszaniu intensywnosci pod koniec tygodnia, wydaje mi sie ze cos w tym jest chociaz ja nie zmniejszlem. A teraz ciekawostka, czas takiej serii to okolo 30 sekund a odpoczynek miedzy nimi to okolo 2 minuty.

pozdrowienia

pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Spadek intensywności w srodku tygodnia-koniec intensywnie ale w innym ruchu niż wyciskanie klasyczne.
Wspomaganie to szeroko rozumiane pojęcie - nie tylko koks ale również suplementy. Tylko nie myśl że zaraz oskarżam Cię o koks.Tylko stwierdziłem fakt że taki trening działa zależnie od wspomagania.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 749
wspomaganie przez suplementy to rowniez szeroko rozumiane pojecie, zauwaz ze ktos ci powie ze nie je zadnych gainerow na przyklad i bialka a co dziennie rano 8 kanapek bialego pieczywka na kazdym gruby palster sera żóltego i bialego pomidorek szynka itp. Obiadek tez niekiepski bo gar ziemniakow i tlusty schabowy o oklacji nie wspomne i taki gosc ci powie ja nie jem gainerkow a ide na masie hehehe tłuszczowej. Racja trzeba jesc zeby rosnac i miec powera, jezli siegnalem nawet po ta kreatynke to tylko po to by nie miec zakwasów, ubocznego efektu spalania weglowodanow a nie powera po niej jak to niektorzy rozumuja. Taki trening wymaga wielkiego wysilku i zakwasy bywaja po nim wielkie. PEACE

pozdrowienia

pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2875
siema!

Czy ten trening siłowy Metalixa tyczy sie tez zawodnikow którzy dzwigaja np.110 kg i wtedy 80 % to 90 kg czy to nie za mało 2 ruchy na serie?
rozumiem ze to az trzy dni treningowe w tygodniu klaty
a moze ten trening jest tylko dla zawodnikow ktorzy działaja na wyższych ciezarach?
bede wdzieczny za info
pozdrawiam

kenciastyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Również takich zawodników się tyczy. Treningi z 2 powtórzeniami w serii trzba traktowac jako lekki trening i skupić się nqa technice i szybkości wykonania ruchu. Wtedy taka mała ilośc ruchów jest celowa.

Treing nie jest tak ciężki na jaki wygląda. To jest trening rosyjski na przysiady dla ciężarowców. Spróbuj go przerobić i wyciągnij wnioski pod swoim kątem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Dokładnie tak. Nie można z treningu na trening zajeżdżać klatuchny (bo jest kochana), ale minimum musi być wykonane.

REZYDENT MAFII STRONG MAN NA KUJAWSKO-POMORSKIE!

"TRENING SIŁOWY - SPOSÓB NA ŻYCIE!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2875
tak właśnie myślałem że o to tu chodzi
macie po sogu za pomoc a ja wczoraj właśnie zrobiłem pierwszy trening wg. rozpiski Metalixa (trzym cie za mnie kciuki zobaczymy co bedzie za pare tygów)
pozdrawiam

kenciastyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
No trzymam, trzymam! Tylko nie zapomnij o suplementacji bo trening robi się z dnia na dzień coraz cięższy, a ciepełko doskwiera!

REZYDENT MAFII STRONG MAN NA KUJAWSKO-POMORSKIE!

"TRENING SIŁOWY - SPOSÓB NA ŻYCIE!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1866
siema
Macie tabelkę na procenty CM byłbym wdzięczny o wklejenie lub podanie linka skąd można ściągnąć.
Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polska VS Reszta Swiata

Następny temat

Silne Kobiety

WHEY premium