SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening II na bicie rekordu na klate!!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250


W specjalnej koszulce używanej przez zawodników 3-boju i wyciskania.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5244
czy jak robie ten trening czy mozna np dwie serie zrobic z trzymaniem sztangi na klacie a reszte cwiczac normalnie
i jescze ułuzcie pare cwiczej na nogi i plecy zeby poprawiły martwy ciag i przysiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Jeżeli jesteś w stanie robić kilka seri z przytrzymaniem to ja bym sobie zwiększył ciężar o kilka kilo i robił normalnie. W tym dziale jest gdzieś mój artykół "trening wyciskaczy przed biciem rekordu", tam jest ćwiczonko "stopniowanie" w którym należy przytrzymywać,może tam coś cie zaciekawi, jest to zupełnie inny trening wszechstronnie rozwijający klatke. Jeśli chodzi o nogi i prostownik grzbietu, to myśle że musisz zmienić trening. Mój jest typowym dla wyciskaczy, trójboiści mają troche inaczej. Mi zależy tylko na silnej klatce, a oni muszą mieć power aż w trzech grupach mięśniowych.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Możesz też zrobić inaczej - zatrzymać pierwszy ruch resztę wynonując w normalnym tempie. Oczywiście w ten sposób wykonasz mniejszą ilość powtórzeń niż bez zatrzymania. Nabędziesz jednak schemat ruchowy potrzebny na zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Interesujące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Wkródce zaczynam experymaent.
Zauważam u siebie niedostatki siły w tricepsie, dlatego mam zamiar wejść na procenty ale tylko 2 razy w tygodniu, a trzeci dzień poświęce tricepsowi. Ciekawe czy zadziała??? Po całym treningu licze na 170-175kg.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250


Polecam na triceps dociskanie z desek wąskim chwytem,albo nie pełne wyciskanie wąsko(dociskanie wąsko już bez desek)
Istnieje jeszcze jedno ciekawe ćwiczenie ,na triceps ,niestety trudno je opisac.Jest to coś pośredniego między wyciskaniem francuskim i wyciskaniem wąsko.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250


I Faza druga tego fajnego ćwiczonka.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3343
Wyciskanie wąskim chwytem było zawsze o mnie podstawą na triceps. Tylko że zawsze wyciskałem pełnym ruchem do klatki. Zauważyłem że niektóre osoby robią ruch niepełny. Jak masz Kingeri jakieś informacje nad "wyższością" jednej metody nad drugą to będe wdzięczny. Kolejne moje ćwiczonko to pompy na poręczach w wąskim chwycie, potem "francuzkie" sztangą leżąc i wyciąg.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
W niepełnym wyciskaniu zmniejszasz zaangażowanie m.piersiowych na korzyść tricepsu i można zastosować wiekszy cięzar.
Ale przyjrzyj sie ćwiczeniu na zdjeciach podobne do francuskiego ale można zastosować wieksze ciężary.Pompki na poreczach i wyciag sa dobre ale nic tak nie obciązy tricepsów jak wyciskanie z desek "wąsko" z dużym cięzarem.


Power comes from God.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polska VS Reszta Swiata

Następny temat

Silne Kobiety

WHEY premium